ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
23 NİSAN KUNGSTRÄGÅRDEN’DE COŞKUYLA KUTLANDI
Bu haber 16 Ekim 2018, Salı 12:15 tarihinde eklendi. 353 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BİR KADIN FİNLANDİYA FERİBOTUNDA ÖLÜ BULUNDU

Stockholm ile Finlandiya’nın Åbo kentine sefer yapan feribotta bir kadın kamarasında ölü bulundu. Cesedi kamaraya temizlik yapmak için giren Finli bir kadın gördü.
BİR KADIN FİNLANDİYA FERİBOTUNDA ÖLÜ BULUNDU Dün  akşam Åbo Limanı’na 19.15 dolaylarında demirleyen feribotta temizlikçiler kamaraları temizlemeye ve yatak çarşaflarını değiştirmeye başladılar. Temizlik için bir kamaraya giren Finli temizlikçi, bir kadının yatakta yattığını gördü. Kadını uyandırmak için seslenmesi fayda vermeyince dürttü. Kadının hareketsiz olduğunu gürünce paniğe kapılan kadın yetkilileri çağırdı.

SVT’nin haberine göre kamarada cesedi bulunan kadının Fin vatandaşı olduğu belirtilirken yaşı konusunda bilgi verilmedi. Kadının ölüm nedeni hakkında basına herhangi bir bilgi verilmedi. Yolculara feribottun hastalanma olayı nedeniyle geç kalkacağı duyuruldu.

Olaya el koyan Fin polisi gerekli inceleme ve araştırma çalışmalarına başladı. Feribot limandan bir saat geçiçmeyle ayrılarak, Stockholm’a doğru yol almaya başladı.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com