ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
23 NİSAN KUNGSTRÄGÅRDEN’DE COŞKUYLA KUTLANDI
CUMHURİYETİN SABAH GÜNEŞİ KÖY ENSTİTÜLERİ
Bu haber 15 Mart 2018, Perşembe 22:01 tarihinde eklendi. 723 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BİR SEN EKSİKTİN! ”TEK KADINLA DOYAN ERKEK SAPIKTIR”

Son günlerde sosyal medyada paylaşılan din istismarcılarına bir yenisi daha eklendi. Kendisine 'şehy' dedirten Abdullah Yolcu kadınlar ile ilgili akıl dışı iddialarda bulunup, "Tek eşi olan erkekliğini test ettirsin! Tek kadınla doyan erkek sapıktır" diyor.
BİR SEN EKSİKTİN! ”TEK KADINLA DOYAN ERKEK SAPIKTIR” İSVEÇ POSTASI

 

Bir türlü ‘dur’ denilemeyen din istismarcısı şarlatanlara bir yenisi daha eklendi. Abdullah Yolcu adlı zatın 4 yıl önce söylediği öğrenilen ve sosyal medyada gündem olan sözleri dinleyenleri şoke etti. Tek eşliliği savunan erkekleri sapıklıkla suçlayan Abdullah Yolcu videoda, “Tek eşi olan erkekliğini test ettirsin! Tek kadınla doyan erkek sapıktır” diyor.

Kerkük doğumlu olduğunu öne süren Abdullah Yolcu, Erkeklerin çeşit sevdiğini ileri sürüp, tek kadınla yetindiğini söyleyen erkeklere de test yaptırmalarını tavsiye ediyor. 

Bir erkekle yetinmeyen kadınlar için ise ‘yırtık' diyen Yolcu, erkekler konusundaki sözlerini haklı çıkarmak için de cennette erkeklere huri verilirken kadınların sadece kocaları ile yetineceklerini ifade ediyor. 

Kadınların ve erkeklerin cinsel hayatlarını diline dolayan Abdullah Yolcu zaman zaman gülerek çirkin imalarda bulunuyor.(Sözcü)

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com