ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
23 NİSAN KUNGSTRÄGÅRDEN’DE COŞKUYLA KUTLANDI
Bu haber 22 Ekim 2018, Pazartesi 19:10 tarihinde eklendi. 209 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BUNLARA KİM DUR DİYECEK!..

Sosyal Doku adlı çağdışı bir derneğin yöneticisi olan Nurettin Yıldız skandal, ahlakdışı sözleriyle saçmalamaya devam ediyor. Toplum onu 6 yaşındaki çocuklarla evlenilebileceği gibi skandal fetvalarıyla tanıdı ve şimdi de kadınları kıyafetlerine göre sınıflandırıp puan verdi.
BUNLARA KİM DUR DİYECEK!.. İSVEÇ POSTASI


Nurettin Yıldız gerici, çağdışı zihniyetin sahibi  ve Sosyal Doku isimli bir vakfın da başkanı bulunuyor. Bu şahıs "6 yaşında çocukla evlenilebileceği" ve "asansörde halvet olabileceği" gibi skandal fetvalarıyla tanınıyor.

Bu fetvalarına bir yenisini daha ekledi. Kadınlara kendine göre puan verdi. Yıldız, kadınlara yönelik olarak "Tesettürle para etmeye başlıyor" ifadelerini kullandı.
 

Nurettin Yıldız, "Kadın, bu Avrupalılar gibi çıplak gezinse 60-70 puanlık bir kadın, bir tesettürle 90 puanlık kadın oluyor, yani çekicilik, cazibe açısından… Çıplaklığı para etmiyor, etek giyse para etmiyor, tesettürle para etmeye başlıyor" dedi.

Öte yandan daha öncede, "Kadınlar dayak yiyorlarsa şükretsinler" ifadeleri toplumun tepkisini çekmişti. Fakat bu şahısa dur diyebilecek bir kurum, bir adalet sistemi yok mu? Bunlar bu gücü nereden alıyorlar?

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com