ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
Bu haber 14 Mart 2018, Çarşamba 19:18 tarihinde eklendi. 552 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ERKAN ZENGİN HAMMARBY’YE GERİ Mİ, DÖNÜYOR?

SportExpressen’de yer alan habere göre Erkan Zengin Türkiye’deki kulübü Eskişehir ile sözleşmesini iptal etti. Bunun ardından eski kulübü Hammarby ile anlaştı. Hammarby böylece eski futbolcusuna yeniden kavuşmuş oldu.
ERKAN ZENGİN HAMMARBY’YE GERİ Mİ, DÖNÜYOR? İSVEÇ POSTASI

Erkan Zengin ocağından yetiştiği Hammarby’den Fenerbahça’ye, oradan Eskişehirspor’a ve daha sonra Trabzon spor ve geri Eskişehirspor’a dönmüştü. Eskişehirspor’da yaşanan olumsuzluklar ve kulübün ekonomik sıkıntıları nedeniyle tekrar İsveç’e dönmeyi düşünen Zengin, eski kulübü Hammarby ile anlaştı ve gelecek sezon bu kulüp de top koşturaracak.

Erkan Zengin iyi bir orta saha ve teknik kapasitesi yüksek, aynı zamanda biraz ilerlemiş yaşına rağmen oynadığı futbolla adından söz ettiren bir oyuncudur.

Gazetenin ileri sürdüğü habere göre Eskişehirspor ile sözleşmesini iptal ettiğini yine basına kendisi açıklamıştır. Zengin, “Tekrar yuvama dönüyorum. Orada zaten evim var” ifadelerine yer veriyor. Erkan Zengin’in Hammarby ile olan sözleşmesinin önümüzdeki günlerde bir netliğe kavuşturulacağı belirtiliyor. Zengin’in İsveç’te doktor kontrolundan geçtiği ifade ediliyor.

Bu konuda Hammarbylu yetkiler tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com