ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
Bu haber 28 Nisan 2016, Perşembe 23:27 tarihinde eklendi. 977 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ERKAN ZENGİN’İN SÖZLEŞMESİ KARŞILIKLI FESHEDİLDİ

Geçen yıl transfer ayında Eskişehirspor’dan Trabzonspor’a geçen Erkan Zengin’in sözleşmesi karşılıklı olarak bugün feshedildi.
ERKAN ZENGİN’İN SÖZLEŞMESİ KARŞILIKLI FESHEDİLDİ İSVEÇ POSTASI

Erkan Zengin’in Trabzonspor’da futbol yaşamı kısa sürdü. Trabzonspor eski Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile antrenör Ersin Yanal’ın İsveç’in başkenti Stockholm’a gelerek ikna ettikleri Erkan Zengin’in gönlünde Fenerbahçe’de oynamak yatıyordu.

Erkan Zengin en son oynanan Fenerbahçe maçında forma giymeyi reddetmiş ve kadro dışı bırakılmıştı. Bunun üzerine antremanlara da çıkmayan Zengin’in sözleşmesi bugün kendi isteği üzerine karşılıklı feshedildi.

CNN Türk’ün haberine göre Erkan Zengin Trabzonspor’dan 1.1 milyon Avro olan alacağındam vazgeçti. Erkan eğer bir başka takımla sözleşme imzalarsa, Trabzonspor’a 600 Avro ödeyecek.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta yönetim ile Erkan arasında yaşanan olaylara son noktayı koyarak, Zengin’in kulüp içim ekonomik olarak pahalıya mal olduğunu ve dolaysıyla kişisel olarak Trabzonspor’da olamayacağını – olmaması gerektiğini düşündüğü belirtildi. Usta’ya göre kadro dışı bırakılan birisine antremanlara çıkması için büyük paralar ödemek de belki aramız düzelir diye beklemekte yanlış olarak değerlendiriliyor.

İsveç Ulusal takımı’nın bu yaz oynanacak Avrupa Kupası maçlarında kadrosunda bulunan 30 yaşındaki Erkan Zengin’in nasıl bir yol izleyeceği merak konusu. Futbol kariyerine Türkiye’de mi ya da İsveç takımlarında mı devam edecek?

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com