VÄSTERÅS’TA İKİ GENÇ BIÇAKLANDI

Stockholm’un 90 km kuzeybatısında bulunan Västerås kentinin Tillberga semtinde iki genç gece yarısına doğru bıçaklandı. Bıçaklanan gençlerin durumlarının ağır olduğu hastane yetkililerince belirtiliyor.

VÄSTERÅS’TA İKİ GENÇ BIÇAKLANDI
VÄSTERÅS’TA İKİ GENÇ BIÇAKLANDI Admin
Bu içerik 570 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Västerås kentinde meydana gelen olayda küçük yaşta iki genç bıçakla ağır yaralandı. Olay yerine ulaşan polis ekipleri ayrıca aynı olayda şiddete maruz kalmış küçük yaşta bir genç kız ile de karşılaştı. Kız başına ve karnına çeşitli tekme darbeleri almış olarak bulundu.

Cumartesi gecesi saat 23.21 dolaylarında polise gelen bir ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri yaralı genşlerle karşılaştı. Hastaneye kaldırılan gençlerin aldıkları bıçak darbeleri nedeniyle durumlarının ağır olduğu belirtildi. Gece 04.00 dolaylarında hastaneden yapılan açıklamada gençlerden birinin yarasının ağır olmasına karşın durumun ciddiyetini koruduğu diğer gencin yaşam tehlikesi bulunduğu belirtildi. Küçük yaştaki genç kız ayakta tedavi edildi.

Polis müdürü Daniel Ågren, ”Bir çeşit gençlik evi gibi yerde meydana gelen olayın içeride mi yoksa dışarıda mı gerçekleştirildiği konusunda bilgi sahibi değiliz. Yoğun olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çeşitli araştırma önlemleri almış durumdayız. Olayı kasten adam öldürmeye teşebbüs olarak değerlendiriyor ve ona göre tanıkların görüşlerine başvuruyoruz” ifadelerini kullanıyor.

Stockholm västerås genç bıçak yaralama Tillberga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI