BATI İSVEÇ’TE KAR KAOSU, TRAFİK FELÇ OLDU

İsveç’in batı tarafı yoğun kar yağışı nedeniyle trafikte büyük zorluklar yaşanıyor. Yollarda çeşitli kazaların yaşandığı ve olaya 20 yakın arabanın karıştığı bölge trafik polisi tarafından belirtiliyor. E6 Uddevalla bölgesinde bir tır bir km arka arka trafikte yol aldı. Diğer taşıtları riske soktu.

BATI İSVEÇ’TE KAR KAOSU, TRAFİK FELÇ OLDU
BATI İSVEÇ’TE KAR KAOSU, TRAFİK FELÇ OLDU Admin
Bu içerik 1386 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

Batı İsveç’te yoğun kar yağışı trafikte büyük sorunların yaşanmasına neden oldu. Bölgedeki çeşitli yerlerde ve E6 yolunda kazalar meydana geldi. Bu kazalarda yirmiye yakın araç maddi hasar gördü. Ağır kişi yaralanmaları yaşandı. İki kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Uddevalla bölgesinde yabancı plakalı bir Tır trafikte zor anlar yaşattı. Polis, “Yabancı plakalı Tır’ı durdurmaya çalışıyoruz. Bize ulaşan bilgilere göre en az bir km anayolda arka arka yol almış ve bir yokuşa gelince durmak zorunda kalmış.

Polis trafikte yol alan şoförleri öndeki arabayla belli bir mesafeyi korumaları konusunda sürekli uyarılarda bulunuyor. Araba kullanırken kesinlikle telefonda konuşmamalarını öğütlüyor. Yolların buzlu olmasına dikkat çekiyor.

GOTLAND ADASINDA KAZA

İsveç’in doğusundaki Gotland adası’nda yoldan çıkarak takla atan arabada bulunan iki kişiden biri olan 20 yaşlarındaki bir genç kadın öldü. Diğeri hastaneye kaldırıldı. Polis takla atan arabayı incelemeye aldı.

Batı İsveç trafik kar kaos kaza buz E6 Gotland Adası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI