ICA ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE SİLAH SESLERİ

Stockholm’un kuzey semti Järfälla’da Ica alışveriş mağazasında iki kişi bir başka kişiye silahla saldırdı. Birden fazla silah sesiyle neye uğradıklarını şaşıran ve paniğe kapılan müşterileri zor anlar yaşadılar.

ICA ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE SİLAH SESLERİ
ICA ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE SİLAH SESLERİ Admin
Bu içerik 1238 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bu akşam saat 20.30 dolaylarında Järfälla semtindeki Ica mağazasında silah sesleri duyuldu. Mağaza personelinin alarm düğmesine basması üzerine çok sayıda polis ekibi bölgeye yollandı.

Mağazada iki kişi bir üçüncü kişiye silahla saldırdı. Saldırıda birden fazla silah sesi duyuldu. Mağaza yetkilileri olayın herhangi bir soygun girişimi olmadığını belitiyorlar. Olay yerine gelen polis ekipleri görgü tanıkları ve bölgede oturanlardan bilgi topluyor.

Polisten yapılan açıklamada olayda herhangi bir kişinin yaralanmadığını ama olayın adam öldürmeye teşebbüs olduğu ifade ediliyor.Saldırganlar ateş ettikleri kişiye kurşunları isabet ettiremiyorlar. Basına sızan bir bilgiye göre iki kişi önce yumrukla saldırıyorlar ve sonra kurşun sıkıyorlar ama tutturamıyorlar.

Saldırganlar olay yerinden siyah bir Peugeot arabayla kaçıyorlarlar. Polis kaçan saldırganalrı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Kurşunların hedefi seçilen üçüncü kişi ise yara almadan olayı atlatıyor. Polis, üçüncü kişiyi yakalayarak gerekli sorgulama işlemlerini yapmak üzere gözltına alıyor.

Stockholm Järfälla Ica silah sesi cinayet teşebbüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI