JAKOBSBERG’DE KURŞUNLANAN GENÇ YAŞAMINI YİTİRDİ

Dün akşam 19.00 dolaylarında Stockholm’un kuzeyindeki Jakobsberg semtinde kurşunlanan ve vücudunun üst kısmına birden fazla kurşun isabet eden genç hastanede yaşamını yitirdi.

JAKOBSBERG’DE KURŞUNLANAN GENÇ YAŞAMINI YİTİRDİ
JAKOBSBERG’DE KURŞUNLANAN GENÇ YAŞAMINI YİTİRDİ Admin
Bu içerik 1092 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Jakobsberg’de kurşunlanma olayının polse intikal etmesinden sonra başlatılan çok yönlü inceleme ve araştırma çalışmalarının sonucunda yedi kişinin sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldüğü belirtiliyor. Yakalan kişiler hem yol kontrollerinde hem de ev aramasında gözaltına alındığı basına yansıyan haberler arasında bulunuyor.

Polis bilgilendirme görevlisi Anna Westberg dün akşam, “Biz olay yerine vardığımızda kurşunla yaralanmış bir kişiyle karşılaştık. Birden fazla kurşun vücudunun üst kısmına isabet etmişti” ifadelerini kullanmıştı. Polis ve akrabaları kişinin yaşamını yitirdiğini doğruluyorlar.

Aynı bölgede arka arkaya gelen saldırı olayları nedeniyle polis Salı günü Ica mağazasında kurşunlanma olayı ile dünkü olay arasında bir bağlantı kurmaya çalıştığı belirtiliyor. Polis olayla ilgili gece boyunca çalışmaalrını sürdürdüğü ve bunun sonucunda 5 tanesi E18 karayolunda ve ikisi bir eve yapılan baskınla gözaltına alındığı Anna Westberg tarafından açıklanıyor.

E18 karayolunda yakalanan beş kişinin ev baskınından sonra gerçekleşmiş olması polisin bu kişilerden yardım aldığını gösteriyor. Fakat polis sorguya alınan kişilerin cinayeti gerçekleştirme konusunda zanlı olarak bulunmadıklarını ifade ediyor.

Stockholm Jakobsberg kurşunlama genç ölüm cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI