AVESTA KATİLİ SLOVENYA’DA YAKALANDI

Eşini öldürmekten ve çocuğunu alıp kaçmaktan aranan “Avesta Katili” olarak adlandırılan kişi beyaz bir Nissan arabayla Slovenya sınırında yakalandı.

AVESTA KATİLİ SLOVENYA’DA YAKALANDI
AVESTA KATİLİ SLOVENYA’DA YAKALANDI Admin
Bu içerik 1074 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

İsveç’in Avesta kentinde eşini öldürdüğünden kuşkulanılan kişi çocuğunu da alarak bir beyaz Nissan arabayla kayıplara karışmıştı. Polis yurtdışana kaçtığından kuşkulanıyordu. Bu olasılık üzerine sınırboylarına gereken tanımlama ve eşkali’ni bildiren polis, çalışmalarını İsveç’te de sürdürüyordu.

İsveç Polisine kişinin yakalandığına dair haber sabah saatlerinde Slovenya’dan ulaştı. Kaçak katil zanlısı yakalanmıştı. Slovenya polisi yanındaki çocuğunun sağlık ve psikolojik durumunun iyi olduğunu bildirmişti.

Eşini öldürdüğünü bir arkadaşına anlatan ve akabinde kayıplara karışan kişinin eşinin cesedini bilinmeyen bir yere sakladığı ya da gömdüğünden kuşkulanılıyor.

Polis evde ve çevrede yaptığı tüm aramalarda cesede rastlayamadı. Polis kişinin eşini Cumartesi ya da Pazar günü öldürmüş olabileceğini tahmin ediyor. Komşuları çifti en son Cuma akşamı gördüklerini belirtiyorlar.

Polis cesedin yol boyunca bir yere gömülmüş olabileceğinden kuşkulanıyor.

Polis kendi Webb sayfasında eşi tarafından öldürüldüğüne inanılan ama cesedi henüz bulunamayan Velmira’nın resmini paylaşarak kamuoyundan yardım istedi. 34 yaşındaki kadının İsveç’te hiçbir yakını bulunmuyor.

İsveç Avesta zanlı katil Slovenya yakalama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI