HÄSSELBY GÅRD’DA BANKA SOYGUNU

Stockholm’un kuzeybatı semti olan Hässelby Gård’da öğle saatlerinde 12.19 dolaylarında bir banka soygunu gerçekleştirildi. Kırmızı bir Wolkswagen arabayla bankanın girişini parçalayan soyguncular içeriye daldılar.

HÄSSELBY GÅRD’DA BANKA SOYGUNU
HÄSSELBY GÅRD’DA BANKA SOYGUNU     Admin
Bu içerik 1159 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzeybatı semti olan Hässelby Gård’da bankanın girişini arabayla kıran soyguncular eylemlerini gerçekleştirmeye çalıştılar. Bir güvenlik şirketi tarafından polise haber verilmesi üzerine bankaya gelen polis ekiplerine porsonelin bir soygunla karşı karşıya kaldıklarını anlattıkları kaydedildi.

Polis, banka yetkililerine dayanarak soyguncuların üç kişi oldukları ve birinde silah benzeri bir nesnenin olduğunu ifade etti. Bankanın önünde duran kırmızı Wolkseagen arabanın soyguncuların hangi yolla bankaya girdiklerini gösteriyor denildi.

Soyguncuların bankadan herhangi bir miktarda para alıp almadıkları henüz söylenmiyor. Soyguncular olay yerinden bir başka arabayla kaçtıkları belirtiliyor. Polis hem karadan hem de helikopterle havadan arama ve yakalama çalışmalarını sürdürüyor.

Basına en son yansıyan haberlere göre 25 yaşlarında bir kişi yakalanarak gözaltına alınmış bulunuyor. Kişinin çeşitli soygun olaylarına karışması nedeniyle polisce oldukça iyi tanındığı ifade ediliyor. Hässelby Gård – Stockholm arası metro seferleri durdurulmuş durumda ve çalışmaya başlaması bekleniyor.

Stockholm Hässelby Gård banka soygun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI