BİR KADIN UÇAKTA DOĞUM YAPTI

Amerikan şirketi olan Jetblues uçağının Porta Riko’nun San Juan havaalanından Florida seferini yaparken sancılaşan bir kadın 9 bin metrede 17 Şubat’ta doğum yaptı.

BİR KADIN UÇAKTA DOĞUM YAPTI
BİR KADIN UÇAKTA DOĞUM YAPTI Admin
Bu içerik 665 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Dünya basınına şirket yetkilileri tarafından yansıtılan habere göre Amerikan uçak şirketi Jetblues uçağının Porta Riko’dan Florida kentine uçtuğu sırada hamile bir kadın sancılanarak uçakta doğum yaptı. Dünyaya gelen bebeğin erkek olduğu belirtildi. Şirket bebeğe ömürboyu bedava uçuş hakkı tanıdı.

Uçakta sancılaşan hamile kadının imdadına uçakta bulunan tıp insanları yardımcı oldu. Kadın sorunsuz bir bçimde doğum yaptı. Şirket tarafından hem annenin hem de çocuğun sağlık durumlarının çok iyi olduğunu ifade edildi. Doğumun uçak personeli için stresli olduğu ama çabalarına değdiği belirtilerek kabin personeline ve tıbbı yardımda bulunan insanlara teşekkür ediliyor.

Şirket ayrıca uçağın adının “Born To Be Blue (Mavi olmak için doğdu)” olarak değiştirilerek küçük çocuğa adanacağı da ifade edildi.

Bazı uçak şirketleri hamileliğinin son aşamasında olan yolcuları kabul etmiyor ya da doktor raporu istiyor. 2017’nin Haziran ayında iki çocuk sefer esnasında dünya gelmişti. Biri, Jet Airways uçağının Suudiarabistan – Hindistan seferini yaparken, diğeri ise, Spirit Airlines uçağının Fort Lauderdala – Dallas seferini sırasında dünyaya gelmişti.

Uçak Doğum Jetblues Porto Riko Florida bebek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI