3 MART PAZAR GÜNÜ ’YENİ TÜRKÜ’ KONSERİNDE BULUŞALIM!

Yeni Türkü müzik grubu konser vermek amacıyla 3 Mart Günü Stockholm’da olacak. Bora Serbülent’in organisyonuyla aramızda olacak olan grup, Tumba Sahnesi’nde dinleyicileriyle buluşuyor.

3 MART PAZAR GÜNÜ ’YENİ TÜRKÜ’ KONSERİNDE BULUŞALIM!
3 MART PAZAR GÜNÜ ’YENİ TÜRKÜ’ KONSERİNDE BULUŞALIM! Admin
Bu içerik 823 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Yeni Türkü müzik grubu kurulduğu 1977 yılından bu yana müzik arenasında varlığını başarıyla sürdürüyor. Çıkardıkları albümlerle unuıtulmazlar arasına aktılan grubun ilk kurucusu Derya Köroğlu hala ilk kurulduğu günkü heyecanıyla çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.

Stockholm’a İsveç ve İsveç dışında başarılı müzik çalışmaları yapan Bora Serbülent’in Sanat-Kültür ve Event organisyonu kapsamında gelecek olan “Yeni Türkü” kendilerini dinlemeyen gelen müzikseverlere neşeli ve eğlenceli saatler yaşatacaklar. Yeni Türkü, verdiği konserlerinde dinleyici açısından çok büyük bir kitleyi salonlara ve açıkhava meydanlarına çekmeyi başaran grupların başında geliyor.

İsveç Postası olarak görüştüğümüz Bora Serbülent, “konser verilecek salonumuzda sayılı yer kaldı. Müzikseverlerin kapıda kalmamaları ve elimizde olan son biletler için yerlerini ayırtmalarını bekliyoruz” ifadelerini kullanıyor.

Yeni Türkü, ayrıca şairlerimizin şiirlerini besteleyerek repartuvarlarına kazandırarak müzik alanlarını genişletmişledir. Bu gruba çok müziyen ve orkestra elemanı girip çıkmıştır ama Yeni Türkü yaklaşık 42 yıldır varlığını sürdürmektedir. Bu yıllar içerisinde sıkıntılı zamanlar geçirseler de adlarını devam ettirmişler ve dağılmamışlardır.

Müzikseverleri 3 Martta Yeni Türkü Konserini Tumba Sahnesi’nde zevkle dinlemeye davet ediyoruz.

Stockholm Yeni Türkü Konser Tumba Sahnesi Bora Serbülent
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI