STOCKHOLM’DE BİR OTOBÜS ATEŞ ALARAK YANMAYA BAŞLADI

Stockholm merkezde gazla çalışan bir toplu taşıma otobüsü ateş aklarak patladı. Patlamada yaralanan otobüs şoförü hastaneye kaldırıldı.

STOCKHOLM’DE BİR OTOBÜS ATEŞ ALARAK YANMAYA BAŞLADI
STOCKHOLM’DE BİR OTOBÜS ATEŞ ALARAK YANMAYA BAŞLADI Admin
Bu içerik 775 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm merkezde gazla çalışan toplu taşıma otobüsü ateş alarak patladı. Patlamada yaralanan şoför hastaneye kaldırıldı. Olaya tanık olan bir kişi anı şöyle tanımlıyor, “Sallanmaya başladık ve şok olduk. Durduğumuz zaman  orada kimse yoktu. Polis bile henüz gelmemişti” diyor. Olay yerine birden fazla ambülans yollandı.

Olaydan güvenlik polisi de habaedar edilmiş durumda. Polis herhangi bir sabotaj olayından kuşkulanmadığı belirtiliyor. Otobüs patlama anını yakında oturan bir aile, “Çok büyük bir patlama sesi duyduk. Ev sanki sallandı. Balkondan büyük bir duman bulutu gördük. Alevler ev seviyesinde yükseliyordu” yorumunu yapıyorlar.

Polisin teorisine göre otobüs Klara tünelinde kenardaki bir uyarı levhasına çarpmış olabilir” görüşü ileri sürülüyor. Otobüste yolcu bulunmadığı açıklandı. Stockholm merkezde büyük bir alan ve yollar trafiğie geçici olarak kapatıldı. Yanan otobüs saat 14.00 dolaylarında kaldırıldı.

Stockholm otobüs patlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI