STOCKHOLM’UN GÜNEY BÖLGESİ SÄTRA’DA İKİ KİŞİ ÖLÜ BULUNDU

Stockholm’un güney semtlerinden sätra’da iki kişi 16.30 dolaylarında bir apartman dairesinde ölü olarak bulundular. Polis olayı çeşitli yönlerden araştırmaya başladı.

STOCKHOLM’UN GÜNEY BÖLGESİ SÄTRA’DA İKİ KİŞİ ÖLÜ BULUNDU
STOCKHOLM’UN GÜNEY BÖLGESİ SÄTRA’DA İKİ KİŞİ ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 840 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm polisine yapılan ihbar üzerine Sätra’da bir apartman dairesine gelen polis iki cansız bedenle karşılaştı. Polis sözcüsü Towe Hägg, ”Bu iki kişinin ölümünü çeşitli yönlerden araştırıyoruz. Öldürülmüş olabilirler” ifadelerini kullanıyor.

Polis olay yerini ve çevresini güvenlik şeridine alarak incelemelerine başladı. Aynı zamanda kişilerin kimlik tespiti çalışmaları da sürdürülüyor. Bu konuda pek çok kişiyle konuşulacağı belirtiliyor.

Aftonbladet gazetesinin ulaştığı bilgilere göre kişiler apartman dairesinin malzeme odasında bulundular. Gazete olayla ilgili iki kişinin sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldüklerini ileri sürüyor.

Elbiseleri bulundu

Polisin verdiği bilgiye göre ölü olarak bulunan kişilerin 18 ve 21 yaşlarında ve üzerlerinde giysilerinin olmadığı aynı zamanda odada kurşun deliği bulunduğu yönündeydi. Bunun anlamı ise, bu kişilerin öldürülmüş olduğunu gösteriyordu. Polis kişilerin giysilerin dışarıda apartmanın arka kısmında buldu.Polis, köpeklerle çevrede geniş bir inceleme başlattı.

Olağanüstü durum

Polis olayı “olağanüstü” bir durum olarak nitelendiriyor ve çalışmalarını geniş çaplı sürdürdüklerini belirtiyor. Polise göre gözaltına alınan ya da tutuklanan kişi ya da kişiler bulunmuyor.

Stockholm Sätra cinayet Polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI