SÄTRA CİNAYETİNİN ARKA PLANINDAN ÖÇ ALMA ÇIKTI

Perşembe günü Sätra’da genç iki kişi öldürülmüş olarak bulunmuştu. Olayla iligili polis incelemeleri sürerken Cumartesi günü 04.00 dolaylarında aynı bölgede 24 yaşında bir genç öldürüldü. Polis olaydan sonra iki kişiyi gözaltına almıştı. Bunun önceki olayla ilgisi üzerinde de araştırma yapan polisin teorisinden iki olay arasında bağlantı olduğu ortaya çıktı.

SÄTRA CİNAYETİNİN ARKA PLANINDAN ÖÇ ALMA ÇIKTI
SÄTRA CİNAYETİNİN ARKA PLANINDAN ÖÇ ALMA ÇIKTI Admin
Bu içerik 860 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polis sabaha karşı 04.00 sularında Sätra’da silah sesleri ihbarı aldı. Olayın bir apartman dairesinde gerçekleştiği ve polis geldiği zaman ağır yaralı olan şahsın hastaneye kaldırıldığı ve yaşamını yitirdiğini duyurdu.

Görgü tanıklarının gri renkli bir arabanın olay yerinden uzaklaştığını belirtmeleri üzerine helikopterle de arama başlatıldı. Polis, olay yerinden 4 -5 km uzaklıktaki Västertorp bölgesinde bir park yerinde bir arabanın yanmakta olduğu ihbarı aldı. Olay yerine sevk edilen itfaiye yanan arabayı söndürdü. Arabada yapılan incelemede bir adet kalaşinkov silah bulundu.

Sabah saatlerinde arama işlemlerini sürdüren polis ekipleri olay yerine çok yakın olan Skärholmen bölgesinde bir arabayı durdurdu. Yapılan inceleme sonucu arabaya elkonularak polis istasyonuna çekildi.Arabanın içerisinde bulunan iki kişi gözaltına alındı.

Expressen gazetesinin elde ettiği bilgiler doğrultusunda polisin teorisine göre Perşembe günkü olay ile bugünkü olay arasında bir öç alma eyleminin bulunduğunu yazdı.

Stockholm Sätra Västertorp araba cinayet Skärholmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI