MALMÖ’DE ŞİDDETLİ PATLAMA

Malmö merkezde gece yarısından sonra Amiral Sokağında 4 katlı bir apartmanın girişinde meydana gelen şiddetli patlamada binaların camları kırıldı. Odasında uyurken kırılan pencere cam parçalarından yaralanan bir kız hastaneye kaldırıldı.

MALMÖ’DE ŞİDDETLİ PATLAMA
MALMÖ’DE ŞİDDETLİ PATLAMA Admin
Bu içerik 773 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç medyasında yer alan haberlere göre patlama gece yarısından sonra 02.00 dolaylarında meydana geldi. Olayın polise bildirilmesinden çok kısa bir süre sonra olay yeri polis ekipleriyle doldu. Olay yerine bomba uzmanları çağrıldı. Odasında uyurken kırılan pencere camlarından yaralan bir kız hastaneye kaldırıldı.

Sokak sakinleri şimdiye kadar bu tür bir patlamaya tanık olmadıklarını söylerken aynı zamanda artık yorulduklarını hem de çok yorulduklarını dile getiriyorlar. Bu tür olaylarda suçsuz kişilerin mağdur olduklarını belirtiyorlar.

Polis bölgeyi geniş güvenlik şeridine alırken aynı zamanda da bomba uzmanları çağrıldı. Sokakta boşaltılan ev sakinleri yakındaki Nobel Meydanı’nda toplandılar.

Bir görgü tanığı basına, “Olayın geçtiği yerin çok yakınında oturuyorum. Tam yatmak üzere hazırlıklar yapıyordum ki şiddetli patlamayı duydum. İlk önce bir arabanın bizim apartmana içerisine girdiğini sandım. Şimdiye kadar bu şiddette bir patlamaya tanık olmadım” açıklamasını yapıyor.

Polis ve uzmanlar çalışmalarını çok yönlü sürdürüyorlar. Malmö kriminel suç örgütlerinden en çok zarar gören kentlerin başında geliyor.

İsveç Malmö patlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI