MALMÖ’DE BOMBALAR PATLADI

İsveç’in güneydoğu kenti Malmö’de halk bomba sesleriyle uyandı. Bir gece kulübünde ve apartman girişinde patlayan bombalar can kaybına neden olmazken büyük maddi hasara yol açtılar.

MALMÖ’DE BOMBALAR PATLADI
MALMÖ’DE BOMBALAR PATLADI Admin
Bu içerik 1173 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç’in Malmö kenti en çok patlamalara sahne olan bir kent özelliğini elinde bulunduruyor. Bu gece saat 02.00 dolaylarında önce Rosengård semtinde bir apartman girişine bırakılan bomba patlatıldı. Apartman girişi büyük hasar görürken mahalle sakinleri korkulu anlar yaşadı. Bu olaydan bir saat sonra da Malmö merkezde bir gece kulübüne yerleştirilen bomba patlatıldı. İçeride kimsenin bulunmaması can kaybını önledi.

Bu iki patlamanın ardından polis Ulusal Bomba Grubu’nu incelemeler yapmak üzere olay mahalline davet etti. Uzmanlar gerekli çalışmalarını başlatırken bölgelerde geniş çaplı araştırmalar yapıldı.

Polis birer saat ara ile meydana gelen patlamaların birbirleriyle bağlantılı olacağını göz önünde bulundurarak bu yönde de inceleme ve araştırmalarını sürdürüyor.

MALMÖ TREN İSTASYONU TEHDİT EDİLDİ

Dün Avrupa yurttaşı olduğu ve bir yıldır Malmö’de yaşan bir kişi Malmö Tren İstasyonu’nu hava uçurmakla tehdit etti. Olay yerine çağrılan polis, kişiyi iki bacağından da vurarak etkisiz hale getirdi. Kişinin yakınlarında bulunan çantalarda ne olduğu henüz açıklanmadı.

İsveç Malmö bomba patlama gece kulübü tren istasyonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI