ÖREBRO’DAKİ PATLAMA ÇETELER SAVAŞI MI?

Dün Örebro’nun kuzey kenar semtin gece 03.00 dolaylarında bir kulüpte meydana gelen çok şiddetli patlamanın planlı olduğu ve arkasında mafyalaşmış çetelerin hesaplaşması olabileceği polisçe ifade ediliyor.

ÖREBRO’DAKİ PATLAMA ÇETELER SAVAŞI MI?
ÖREBRO’DAKİ PATLAMA ÇETELER SAVAŞI MI? Admin
Bu içerik 726 kez okundu.

İSVEÇ POLİSİ

Dün Stockholm’un 300 km batısında bulunan Örebro’da gece 03.00 dolaylarında bir striptiz kulübünde çok şiddetli bir patlama meydana gelmiş ve sonrasında çıkan yangında bina tamamen yanmıştı.

Olay yerini ziyaret eden Emniyet Genel Müdürü Anders Thornberg, “Bu olayın kriminel çetelerin işi olduğuna inanıyorum” derken polis, olayın Haziran ayı başlarında Linköping’de yaşanan patlamayla bağlantılı olacağını savunuyor.

Patlamanın arkasından inceleme başlatan polis şimdiye kadar 50’ye yakın kişinin gözaltına alındığı ve kamu malına zarar vermekten işlem yaptığı belirtildi. Olayda kulübün yakınında bulunan binalar da zarar görmüştü.

Emniyet Genel Müdürü Anders Thornberg, “Bilgi almak amacıyla olay yerini ziyaret ettim.Son zamanlarda ülkede pek çok patlamalar meydana geldi. Bunlardan bazıları çok ses getirdi. Biz tüm gücümüzle kriminal çevrelerle mücadele ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Polis teşkilatı olayı çözmek için işbirliği içerisinde yoğun bir çalışma yürüttüğü ifade edilirken aynı zamanda bilgisi olan kişilerden de yardım talep ediyor.

Örebro patlama çete savaş kriminal suç Anders Thornberg Emniyet Genel Müdürü Linköping
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI