PİZZERİA YANGINI KORKUTTU

İsveç’in Skaraborg yerleşim yerinin batısında bulunan bir pizzeria dükkanında çıkan yangın işyerinin tamamen yanmasına yol açarken yakınında bulunan başka evlere de sıçrama tehlikesi yaşandı.

PİZZERİA YANGINI KORKUTTU
PİZZERİA YANGINI KORKUTTU Admin
Bu içerik 757 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

Skaraborg yerlişim bölgesinin batısında bulunan Grästorp semtinde bir pizzeria dükkanında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın bir üst katta bulunun eve de sıçradı. Yangına kısa sürede müdahale eden itfaiye ekibi hem pizzeria dükkanının hem de üstünde bulunan evi kurtaramadı. Yangının yakın evlere sıçraması büyük çaba sonucu engellendi.

Yangın sabahın erken saatlerinde 05.00 dolaylarında başladı. İftafiye geldiği zaman yangın büyük bir hızla yayılmış ve pizzeria hem de üsteki evi sarmış bulunuyordu. İtfaiye yangının komşu binalara sıçramaması için tüm gerekli önlem ve çalışmaları canla başla yerine getirerek yangını kontrol altına aldı.

Pizzeriada çıkan yangına ney,n yol açtığı henüz bilinmiyor. Günün ileryen saatlerinde yapılacak incelemeler sonucunda belirlenebileceği itfaiye uzmanlarınca açıklanıyor.

TRELLEBORG

İsveç’in güneydoğu kentlerinden Trelleborg kentin dışında bulunan bir yerleşim yerinmde 40 yaşlarında bir kadın ile iki genç sokakta yaralı olarak bulundu. Saldırının zanlısı olarak 50 yaşlarında bir kişi polisçe gözaltına alındı.

Olay gece yarısından sonra meydana geldi. Polis saldırının nedenini ve yaralılarla olan ilişkisi konusunda bilgi vermiyor. Yaralılar hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. Kadının durumun kritik olduğu açıklandı.

E45 KARAYOLU

Vännerborg’un kuzeyinde E45 karayolunda meydana gelen ve iki tır ve bir otomobilin karıştığı trafik kazasında bir kişi öldü. Bir kişi de yaralandı. Polisin açıklamalarına göre yanlış şeride giren bir otomobil iki tır’la çarpıştı. Kaza sonrası yol iki saat trafiğe kapatıldı.

SKELLEFTEÅ

İsveç’in kuzey kentlerinden olan Skellefteå’da bir kişi keskin bir aletle genç bir kıza saldırarak yaralanmasına neden oldu. Olay bugün 10.30 dolaylarında meydana geldi. Saldırgan yakalanırken saldırının nedeni hakında bilgi verilmedi.

STOCKHOLM

Stockholm’un güney semtlerinden Älvsjö yüzme havuzunda dün akşam saatlerinde iki kişinin kişisel eşyalarının çalınması üzerine çıkan kavgaya çok sayıda kişi katıldı. Olayda ses bombası benzeri patlayıcıları da kullanıldı. Polis iki kişiye ambulans personeli tarafından tedavi uygulandığını ve gerekli soruşturmanın başlatıldığını belirtti.

İsveç Skaraborg Pizzeria yangın Terlleborg Skellefteå Stockholm Älvsjö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI