BOGERE KARDEŞLER İSPANYA’DA YAKALANDI

İsveç’te adam kaçırma ve işkence yapmak suçlarından aranan eski OS boksörü Patrick Bogere (37) ve kardeşi Bandidos – Kardeşler üyesi Johnson Bogere (35) İspanya’nın turistik kenti Malaga’da yakalandılar.

BOGERE KARDEŞLER İSPANYA’DA YAKALANDI
BOGERE KARDEŞLER İSPANYA’DA YAKALANDI Admin
Bu içerik 763 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Malaga’da bir alışveriş merkezinde izinli olan bir polisin Bogere kardeşleri tanımasıyla yakalama işlemi gerçekleştirildi. Bogere kardeşler Batı İsveç’te adam kaçırma ve işkence yapmak suçlarından aranıyorlardı.

Göteborg Posten’in haberine göre Bogere kardeşler İsveç adaletinden kaçarak İspanya’nın Malaga kentinde yaşıyorlardı. İzinli bir polisin onları tanıması yakalanmalarına neden oldu. Yakalama olayının sorunsuz geçtiği belirtiliyor.

Patrick Bogere profesyonel boksör olarak VM ve EM ayrıca 2004 yılında Atina Olimpiyadında İsveç’i temsil etti. Boks yaşamını 2008 yılında sonlandırmıştı. Kardeşi Johnson ise Göteborg Motosiklet Kulübü Bandidos üyesi ve on yıl başkanlığını yapmıştı. Motosiklet kulüplerinin kriminel olaylara karıştıkları ve zaman zaman birbirleriyle olan anlaşmazlıkları bilinen gerçekler olarak polis kayıtlarına işleniyor.

Bogere kardeşler İspanyol polisi tarafından gerekli işlemlerin tamamlanmasından sonra İsveç’e iade edileceği belirtiliyor.

İspanya Malaga Bogere Kardeşler Batı İsveç suç yakalama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI