GÖTEBORG’DA İKİ GENÇ KURŞUNLANDI

İsveç’in ikinci büyük batı kenti Göteborg’da 20 yaşlarında iki genç kurşunlanmış olarak bulundu. Polis cinayete teşebbüsten işlem başlattı.

GÖTEBORG’DA İKİ GENÇ KURŞUNLANDI
GÖTEBORG’DA İKİ GENÇ KURŞUNLANDI Admin
Bu içerik 680 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç’in batı kenti olan Göteborg’da gece yarısından sonra bir ihbarı değerlendiren polis iki genci Länsmansgårdden parkında kurşunla yaralanmış olarak buldu. Bir görgü tanığına göre üç adet silah sesi duyuldu. Polis gençleri hastaneye sevk ederken cinayete teşebbüs suçundan işlem başlattı.

Polisin verdiği bilgiye göre yaralı gençlerin polis kayıtlarında var olduğu ve gençlerin hayati tehlikesi olmadığı belirtildi. Olay yerine yakın yerde oturan bir görgü tanığı silah sesleri duyduğunu ve seslerin yürüyüş parkuru yanındaki Temperaturgatan sokağından geldiğini ifade etti.

Polis rutin inceleme ve araştırma çalışmalarına başladı. Çalışmaların bugün de süreceği ve henüz yakalanan herhangi bir zanlı ya da zanlılar olmadığı da açıklandı.

LANDSKRONA’DA PATLAMA

Landskrona kentinde de gece saa 00.15 dolaylarında şiddetli bir patlama meydana geldi. Patlamanın tüm kentten duyulduğu belirtiliyor. Patlama bir apartmanın altındaki depolara inen merdivenlerde meydana geldiği ifade edildi. Binanın depo kapısının yerinden kopmuş olduğu ve bazı pencere camlarının kırıldığı polisçe dile getiriliyor. Polis olay hakkında inceleme başlattı.

İsveç Göteborg kurşunlama Landkrona patlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI