MELANİA TRUMP'IN BASKISI SONUÇ VERECEK Mİ?

İsveç’te tutuklu bulunan rock sanatçısı Asap Rocky için ABD Başkanı Trump’ın eşi Melania Trump rockçunun serbest kalması için Donald Trump’a baskı yaptığı ortaya çıktı. Donald Trump’ın sanatçının daha önce tutuklu olduğundan bile haberi olmadığı belirtildi. Eşinin baskısı üzerine harekete geçtiği ifade ediliyor.

MELANİA TRUMP'IN BASKISI SONUÇ VERECEK Mİ?
MELANİA TRUMP'IN BASKISI SONUÇ VERECEK Mİ? Admin
Bu içerik 902 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç basınında rockçu Asap Rocky’nin tutuklanmasının ilk gününden bu yana sürekli yayınlar yer alıyor. Rockçu İsveç’te karıştığı bir olaydan dolayı tutuklu bulunuyor.

ABD Başkanı Trump telefonda görüştüğü İsveç Başbakanı Stefan Löfven’den Asap için kefil olmasını istiyor. Başbakan Löfven ise İsveç’te mahkeme ve yargıçların bağımsız olduğunu ileri sürerek mahkemeyi etkileme gibi bir çalışmalarının olamayacağını ifade ediyor.

Trump bunun üzerine İsveç’e Dışişleri Bakan Yardımcısı Carl Risch’i gönderiyor. Rock sanatçısı Asap karıştığı kavgada şiddet uygulamaktan üç haftadır tutuklu olarak cezaevinde bulunuyor. Gazetecilerin Trump’a sanatçıyı nasıl tanıdığını soruyorlar ve Trump, “Tanımıyorum” ve ekliyor “eşim kanalıyla olaya vakıf oldum. Bana ‘Asap Rocky’ye yardım eder misin?’ diye sordu” açıklamasını yapıyor.

Trump’ın eşi Melania ise basına, “Biz, Dışişleri Bakanlığı ile birlikte çalışıyoruz. Umarım yakında evine döner” ifadelerini dile getiriyor.

İsveç mahkemeleri Trump ya da eşi Melania’nın baskısına boyun mu eğecekler ya da adaletin gerektirdiği görevlerini  mi? yapacaklar, hep birlikte tanık olacağız.

İsveç Postası olarak boyun eğeceklerine olasılık vermiyoruz...

İsveç ABD Asap Rocky Donald Trump Melania Trump mahkeme baskı Carl Risch
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI