YİNE MALMÖ, YİNE PATLAMA

İsveç’in güneydoğu kenti olan Malmö’nün Rosengård semtindeki Ramel Sokak’ta gece 00.48 dolaylarında bir apartmanın girişine bırakılan patlayıcı patlatıldı. Büyük bir gürültüyle patlayan patlayıcı çevrede korku yarattı.

YİNE MALMÖ, YİNE PATLAMA
YİNE MALMÖ, YİNE PATLAMA Admin
Bu içerik 210 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Rosengård semtindeki Ramel Sokak’ta meydana gelen olay üzerine bölgeye gönderilen polis ekipleri tarafından bomba uzmanlarını çağrıldı. Uzmanlar gerekli çalışmalarına başladı. Bomba uzmanlarının sabah saatlerinde de detaylı inceleme yapacakları belirtildi.

Meydana gelen olayda yaralanan olmazken bina ve çevresinde hasar oluştu. Malmö’nün Rosengård semti sürekli bomba ve silah sesleriyle gündeme gelen bölge olarak biliniyor. Göçmen ağırlıklı vatandaşların çoğunlukla yerleştiği semt mafyalaşmış sokak çetelerince savaş alanı gibi kullanılıyor. Malmö polisi bu konuda yetersiz kalıyor.

Polis kendi internet sayfasında, “Kapı ve pencerelerde maddi hasar var. Fakat yaralanan kimse yok. Polis, ulusal bomba uzmanları ve adli tıp, suçluyu bulmak  ve suçla ilişkilendirmek için kanıt aramak için yola çalışıyor. Amacımız halkın güvenliğini sağlamak” diye yazıyor.

İsveç Malmö Rosengård bomba patlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
İSVEÇ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ CUMHURİYETİ’N 95’İNCİ YILINI COŞKUYLA KUTLADI
İSVEÇ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ CUMHURİYETİ’N 95’İNCİ YILINI COŞKUYLA KUTLADI