RİNKEBY’DE KORKUTAN YANGIN

Stockholm’un batısında bulunan Rinkeby semtinde büyük bir çamaşırhanede çıkan yangın korkuttu. Çamaşırhaneden 15 metre uzakta bulunan dairelere sıçrama tehlikesi üzerine kimi evler boşaltıldı.

RİNKEBY’DE KORKUTAN YANGIN
RİNKEBY’DE KORKUTAN YANGIN Admin
Bu içerik 944 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un olaylar nedeniyle oldukça tanınan Rinkeby semtindeki büyük bir çamaşırhanede çıkan yangın yakınında oturan ailelere korkulu anlar yaşattı. Çamaşırhane başka eklentileriyle neredeyse 1000 m2 lik bir bütünlüğe sahipti.

Gece saat 01.00 dolaylarında başlayan yangına çok sayıda itfaiye ekipleri katıldı. Polis yetkilileri yangının adam öldürmeye yönelik çıkarıldığı yönünde görüşler ileri sürüyorlar. Çamaşırhanenin ve eklentilerinin yanmasının büyük ve şiddetli duman oluşmasına neden olduğu ve evlerin bu nedenle de boşaltıldığı belirtiliyor. Dumanın kilometrelerce uzaktan fark edildiği vurgulanıyor.

Yangın itfaiyenin yoğun çalışması sonucu 05.00 gibi kontrol altına alınarak tamamen sündürme çalışmalarına başlandı. İtfaiye yetkilileri işlemin sabah saatlarinde de devam edeceğini ifade ediyorlar.

Yangının söndürülmesinden sonra teknik inceleme çalışmalarına başlanacak. Olayda herhangi bir yaralanma olmazken polis cinayet amaçlı çıkarılmış tezini ileri sürüyor.

Stockholm Rinkeby yangın çamaşırhane cinayet teşebbüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI