STOCKHOLM’DA GENÇ BİR KADIN ÖLDÜRÜLDÜ

Çarşamba günü (bugün) Stockholm’un batı semti Råcksta’da bir kadın apartman dairesinde otomatik silahla tarandı. 18 yaşındaki genç kadın aldığı kurşun yaralarından yaşamını yitirdi.

STOCKHOLM’DA GENÇ BİR KADIN ÖLDÜRÜLDÜ
STOCKHOLM’DA GENÇ BİR KADIN ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 1059 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Kriminel çetelerin birbirleriyle mücadeleri 18 yaşında genç bir kadının yaşamına mal oldu. Çarşamba sabahı bir apartman dairesine giren çete mensupları bir kadını otomatik silahla taradılar. Genç kadın olay yerinde yaşamını yitirdi

Expressen gazetesinin ulaştığı kaynaklara dayanarak aktardığına göre mafyalaşmış çetelerin hedefi kadın değil, 35 yaşlarında bir erkekti. Hedef kişinin de kriminel olayların içerisinde olduğu ve pek çok düşmanının bulunduğu iafade ediliyor.

35 yaşındaki kişinin şiddet, soygun, şiddete teşebbüs, ağır şiddet uygulama, memura karşı gelme ve tehdit, uyuşturucu suçu işleme, ehliyetsiz araba kullanma, akollü araba kullanma, kadın satma, memura şiddet uygulamaya teşebbüs gibi suçlardan 4 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmış.

35 yaşındaki kişi koşullu olarak cezaevinden bırkılmıştı. Aftonbladet gazetesine göre de olay yerine gelen polise, hedef kişi, ”asıl hedef bendim, genç kadın değildi” dediğini yazıyor.

Olayla ilgili henüz hiç kimse yakalanmadı. Olayı gerçekleştirenlerin kaç kişi olduğu tam olarak bilinmiyor.

Stockholm Råcksta cinayet kadın otomatik silah mafya çete kriminel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI