MÄRSTA’DA ARABA YANGINLARI KORKUTTU

Stockholm’un kuzey semtlerinden olan Märsta’nın çeşitli bölgelerinde ateşe verilen arabalar çevrede korku yarattı. Polis bir küçük işyerinde patlama olduğunu ve 19 arabanın yakıldığını açıkladı.

MÄRSTA’DA ARABA YANGINLARI KORKUTTU
MÄRSTA’DA ARABA YANGINLARI KORKUTTU Admin
Bu içerik 424 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Märsta son bir yıldır olayların yoğun yaşandığı semtler arasına katıldı. Araba yakmalar, işyeri kundaklamalar, öldürme olaylarıyla dikkatleri üzerinde topladı. Stockholm polisi kente 50 dolaylarında irili ufaklı 50 çete örgütü bulunduğunu iki hafta önce açıkladı.

Märsta’da, Pazarı Pazartesiye bağlayan gece küşük bir işyerinde patlama sesi duyuldu. 02.00 dolaylarında araba yakınları başladı. Olay yerine polis ekipleri ambülanslar yollandı. Märsta’nın Tingvalla, Valsta, Märsta Merkez gibi yerlerde 19 arabalar ateşe verildi. Polise göre 19 araba büyük zarar gördü.

Märsta’nın Tingvalla bölgesinde bulunan bir frisör lokalinde girişe yerleştirilen bir patlayıcının patlaması sonucu lokalin girişi ve pencereleri büyük hasar oluştu. Bir tanık, Evdeydim ve tv izliyordum. Çok büyük bir patlama sesi duydum. Çevrede bir basınç oluştu. Pencereden baktığım zaman karşı taraftaki frisör salonun hava uçurulduğunu gördüm” açıklaması yapıyor.

Polis ise hem patlama hem de araba yakılmalarına ilişkin çok fazla telefon aldıklarını belirtiyor. Polis olaylara ilişkin gerekli ön çalışmaların ve araştırmaalrın başlatıldığını açıklıyor.

Stockholm Märsta Tingvalla Valsta Märsta Merkez araba yakma frisör patlama çete kriminel suç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI