STOCKHOLM'DA YURTDIŞINDA SATILIK EVLER FUARI

Stockholm’da Älvsjö Fuar alanında bu yıl düzenlenen ”Yurtdışı Satılık Evler Fuarı”ında İsveçlilere yurtdışında ev almaları ve satılık evler konusunda bilgiler verildi. Bu konuda ortaya çıkan sorunlar anlatıldı.

STOCKHOLM'DA YURTDIŞINDA SATILIK EVLER FUARI
STOCKHOLM'DA YURTDIŞINDA SATILIK EVLER FUARI Admin
Bu içerik 784 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç'in başkenti Stockholm'un Älvsjö Fuar alanında bu yıl açılan ve her yıl iki kez düzenlenen ”Satılık Evler Fuarı”na Türk emlakçıların yanı sıra İspanya,Yunanistan, KKTC, Tayland, Fransa'dan emlakçılar katıldı.

                                                                Avukat Sadık Kutlu bilgi veriyor

Fuar süresi'nce katılımcılara Türkiye'de ev alma durumunda Avukat Sadık Kutlu ve Türk emlakçılar tarafından İsveçliler’e bu konuda her türlü bilgi verildi.

Avukat Kutlu, "Bizler İsveç'te gelir düzeyi yüksek İsveçlileri senede 300 gün güneş gören ülkemize getirmeye çalışıyoruz. Onlara Türkiye'de taşınmaz gayrimenkul ve tapu alırken nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatıyorum. Öte yandan fuar süresi'inde Türkçe ve İsveççe bilgi veriyorum. Ev alımında insanın hayatında yaptığı bu önemli yatırımdan bir tanesi olduğu dolaysıyla önemle bir avukata danışmalarını öneriyorum" diyor.

İsveç Stockholm Älvsjö Fuarı Satılık evler fuar yurtdışı sadık kutlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI