LİDİNGÖ’DE BİR KİŞİ SUDA BOĞULMUŞ OLARAK BULUNDU

Kış mevsiminin kendisini belli etmesi nedeniyle suda boğulmalarda ortaya çıkmaya başladı. Lidingö’nün Gåshaga bölgesinde denizde boğulmuş bir kişinin cesedi bulundu.

LİDİNGÖ’DE BİR KİŞİ SUDA BOĞULMUŞ OLARAK BULUNDU
LİDİNGÖ’DE BİR KİŞİ SUDA BOĞULMUŞ OLARAK BULUNDU Admin
Bu içerik 541 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

 Stockholm’un doğy swmtlerinden olan Lidingö’nün Gåshaga bölgesinde öğleden sonra saat 14.00 dolaylarında suda boğulmuş bir kişinin cesedi bulundu. Olayı oradan geçen insanlar gördü. Sudan çıkarılan kişi inceleme için adli tıba gönderildi.Polis herhangi bir suçtan kuşkulanmadığını belirtti.

TRAFİK PROBLEM E4

Uluslararası E4 karayolunun güney bölgesinde Huskvarna yerleşim yerinde meydana gelen trafik kazası nedeniyle yol saat 15.30’a kadar kapalı olduğu bildirildi. Kaza büyük çaplı olarak trafiğin akışını durdurdu. Olaya neden olan taşıtlar hakkında bilgi verilmedi.

HIRSIZLAR UYUYAN KADININ EVİNDEN KASA DOLABINI ÇALDILAR

İsveç Radyosu BlekingeP4’nun haberine göre Blekinge bölgesinde gece yaşlı bir kadının uyurken evine giren hırsızlar kasa dolabını çalarak kaçtılar.Sabah uyanan kadın, kasa dolabının yerinde olmadığını görüyor. Kadının verdiği bilgilere göre hırsızlar  para ve değerli eşyalarının çalındığını ve değerin bir milyon kron dolayında olduğunu ifade ediyor. Hırsızların pencereyi sökerek eve girdikleri belirtiliyor.

LJUSDAL’DA BİR ÇOCUK KAYBOLDU

Bugün öğleden önce kuzey yerleişim bölgesi Ljusdal’da 16 yaşlarında bir çocuğun kaybolduğu polisçe açıklandı. Çocuğun asya tipli bir görünüme sahip olsuğu ve üzerinde siyah giysi, ayağında mavi spor ayakkabı ve sırtında askeri mont  olduğu belirtiliyor. Polis arama çalışmaları başlattı.

LULEÅ’DA SOYGUN VE SOYGUN GİRİŞİMİ

İsveç’in kuzey kentlerinden Luleå’da dün akşam bir kadının evine giren hırsızlar silahla tehdit ettikleri kadının para ve eşyalarını alarak kaçtılar.

Luleå’da aynı bölgede birinci olaydan iki saat sonra ikinci bir soygun girişimi yaşandı. Yardım çığlıkları atan hırsızlar kendilerine yardım için gelen kadını soymaya kalkıştılar. Polis olaylardaki hırsızların aynı kişiler mi yoksa değişik iki ayrı grup mu olduğunu araştırdıklarını söylüyorlar.

İsveç Stockholm Lidingö Ljusdal Luleå Huskvarna E4 trafik kaza
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI