MALMÖ’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Malmö’de dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda 25 yaşlarında bir kişi kurşunlandı. Ağır yaralan kişi hastanede yaşamını yitirdi. Polis 20 yaşlarında bir kişiyi zanlı olarak gözaltına aldı.

MALMÖ’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ
MALMÖ’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 450 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Malmö’de meydana gelen olay üzerine çok sayıda polis ekipleri bölgeye yönlendirildi. Polis yaptığı inceleme sonucu 20 yaşlarında bir kişiyi gözaltına aldı. Polis ve savcılıkça sorgulanan kişi savcı tarafından zanlo olarak tutuklandı.

Olay yerinin yakınında bulunan görgü tanıklarına göre yüksek patlama sesi duyuldu. Bir görgü tanığı “sanki bomba patladı sandım. Normal bir silah sesi değildi”, diyor.

Basına yansıyan bazı görgü tanığı söylemlerine göre birden fazla silah sesinin duyulduğu belirtiliyor. Bu sesler bir otomatik silah seslerine benziyordu yorumlarını yapıyorlar.

Yaralı kişinin kimliği başlangıçta tespit edilemedi. Fakat kişisel veriler üzerinden 25 yaşlarında olduğu ortaya çıktı.

İsveç Televizyonu (SVT) kaynaklarına göre, kişi daha önce bir suçtan mahkum edildi. SVT'ye göre, dolandırıcılık, kart kesme ve silah suçlarıyla ilgili olduğu sanılıyor. SVT ayrıca bir suç çetesi kuran ve cinayetten suçlu olan bir ağabeyi konumunda olduğunu yazıyor.

Kişi bir düzine defa cezalandırıldı, bunun sonucunda bir kısmı sonuç olarak hapis cezasına aldı. Birkaç yıl önce, iki yıl soygun nedeniyle hapis cezasına çarptırıldı. Kişi cezasının bitmesine altı ay kala şartlı tahliye edildi. Fakat hukuka aykırı sürtüşme ve şiddet de dahil olmak işlediği süçlardan dolayı kısa bir süre sonra tekrar hapsedildi.

İsveç Malmö Kurşunlama ölüm tutuklama SVT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI