RÅGSVED OLAYINA YEDİ TUTUKLAMA

Geçen akşamı iki kişinin kurşunlandığı Rågsved olayında yakalanan yedi kişi savcılıkça tutuklandı. Tutuklananlardan birisi İsveç Ulusal Genç Takımında oynadı ve büyük bir spor kulübünde de geçmişi var.

RÅGSVED OLAYINA YEDİ TUTUKLAMA
RÅGSVED OLAYINA YEDİ TUTUKLAMA Admin
Bu içerik 453 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Geçen Cuma akşamı stockholm’un güney semti Rågsved’de iki kişi kurşunlanmıştı. Polis yaptığı incelemeler sonucunda yedi kişiyi yakalayrak sorguya aldı. Sorgulama sonrası savcılığa sevk edilen kişiler cinayet girişiminde bulunmaktan tutuklandı.

Tutuklanan yedi kişi arasında birisi dikkate çekti. Bu kişi geçmişte Ulusal Genç Takımda ve bir büyük spor kulübünde futbol oynamış bir kişiydi.

Olaydan kısa bir süre sonra, birkaç kişicinayet girişiminde bulunmak şüphesiyle tutuklandı. Şüphelilerden biri harika bir futbol yeteneği olarak tanımlanmış genç bir adam. Diğer kişilerin yanı sıra, genç milli takımı futbol oynamasıyla biliyor. Aftonbladet'in bilgilerine göre İsveç büyük bir spor kulübünde geçmişi var.

Cuma günkü olayın ardında bir intikam nedeni olabilir. Aftonbladet'in verdiği bilgilere göre, şüphelilerin evlerinden biri yakın zamanda hasar gördü. Olaydan sonra yakalanan yedi kişi tutuklandı. 18-28 yaşları arasındaki beş erkeğin cinayete teşebbüs edildiğinden şüpheleniliyor ve iki genç çocuğun da ciddi silah suçları işlediğinden şüpheleniliyor.

İki çocuğun üzerinde silahları vardı - tutuklandıklarında, çekimde kullanıldıklarından şüphelenildi. Tutuklular, Aftonbladet’in verdiği bilgilere göre, Stockholm’ün güneyindeki bir suç şebekesine bağlılar. Salı günü, dört kişi serbest bırakıldı. İki oğlan ve futbol oyuncusu tutuklandı. Futbol oyuncusunun suikast girişimlerine ve ciddi silah suçlarına yardımcı olmasından şüpheleniliyor.

Stockholm Rågsved kurşunlama tutuklama futbolcu silah cinayet girişim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI