KAYBOLAN EMİLİA’NIN CESEDİ BULUNDU

Bundan yaklaşık bir hafta önce Skåne bölgesindeki Tollarp yerleşim yerinden kaybolan Emilia Lundberg’in cesedi Vrams nehrinde bulundu.

KAYBOLAN EMİLİA’NIN CESEDİ BULUNDU
KAYBOLAN EMİLİA’NIN CESEDİ BULUNDU Admin
Bu içerik 766 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bir haftadır gönüllü gruplar ve polis, 20 yaşındaki güneydeki Skåne bölgesindeki Tollarp'tan kaybolan Emilia Lundberg'i arıyorlardı. Salı öğleden sonra polis, Emilia 'nin cesedinin Vrams nehrinde bulunduğunu doğruladı. Polis kendi internet sayfasından “Salı öğleden sonra, polis dalgıç Vrams nehrinde vefat eden bir kişi buldu. Bulunan ceset, 20 yaşında kayıp kadına ait  olduğu anlaşıldı”denildi.

Emilia’ya ait olduğu kabul edilen cesedin ölüm nedenini belirlemek için adli tıbba gönderilecek. Kayıp kadının akrabalarına haber verilmiş durumda. 22 Kasım'da Skåne Tollarp'taki evinden ayrılan Emilia Lundberg’den bir daha haber alınamamıştı.

Bir tanık, 22 Kasım sabahı saat 10.30'da, Oden sokağındaki (Odenvägen) apartmandan çıkarak E22 yolu yönünde hareket ettiğini görmüş. Emilla’nın yanında uzun boylu gri palto giymiş bir kişi eşlik ettiğni söylüyor. Emilia'nin son görüldüğü durum olarak nitelendirildi. Ertesi gün, akrabalar onun kayıp olduğunu polise bildiriyor. 26 Kasım'da polis, insan kaçakçılığı konusunda ön soruşturma başlatıyor.

İsveç Skåne Tollarp Emilla Lundberg ölü Vrams nehri bulundu ceset
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI