EMİLİA LUNDBERG’İN KATİL ZANLISI YAKALANDI

22 Kasım günü evini yanında bir kişiyle terk eden ve bir daha kendisinden haber alınamayan ve cesedi bir nehirde bulunan Skåne Tollarplu Emilia Lundberg’in katil zanlısı olarak 20 yaşlarında bir kişi gözaltına alınarak tutuklandı.

EMİLİA LUNDBERG’İN KATİL ZANLISI YAKALANDI
EMİLİA LUNDBERG’İN KATİL ZANLISI YAKALANDI Admin
Bu içerik 536 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

20 yaşlarındaki kişi Salı günü bir kişiyi özgürlüğünde alıkoyma ve öldürme suçundan gıyabında tutuklama kararı çıkarılmıştı. Katil zanlısı Çarşamba günü yakalanarak sorgusunun ardından tutuklandı.

Skåne Bölgesi polis sözcüsü Robert Loeffel, katil zanlısını yakalama sürecinin gayet sakin geçtiğini belirtiyor.

26 Kasım'da polis, insan kaçakçılığı konusunda ön soruşturma başlattı. Hafta sonu boyunca gönüllü bir arama organizasyonu ilginç bulgulara ulaştı. Robert Loeffel, ” bu Bu bulgular üzerinden araştırma başlattık ve bir alan belirledik. Polis özel arama köpeklerini olay yerine çağrıldı ve nehir üzerinde incelemeler yaptılar. Dalgıçlar çağrıldı ve cesedin nehirde bulunduğu görüldü” açıklamasını yapıyor

Çarşamba günü, polis dalgıçları nehirde çalışmaya devam ettiler. Loeffel, ”Ön soruşturmamızı güçlendirecek deliller arıyoruz. Ardından topladığımız malzemenin teknik incelemelerine devam ediyoruz. Ayrıca tanıkları ve ipuçlarını bulmaya devam ediyoruz. Ve aynı zamanda daha önceki suçlara yönelik - ciddi suçlar söz konusu olduğunda - her zaman yaptığımız çalışmaları gözden geçiriyoruz” ifadelerini kullanıyor.

İsveç Skåne Bölgesi Tollarp Emilia Lundberg katil zanlı tutuklama Robert Loeffel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI