BÅLSTA’DA BİR KAMYONET YAKININDA BOMBALI PAKET KUŞKUSU

Stockholm’un kuzey semtlerinden Bålsta’da bir spor tesisinin yanında duran bir kamyonetin yakınında tehlikeli bir paket keşfedildi. Olay yerine ulusal bomba uzmanları çağrıldı.

BÅLSTA’DA BİR KAMYONET YAKININDA BOMBALI PAKET KUŞKUSU
BÅLSTA’DA BİR KAMYONET YAKININDA BOMBALI PAKET KUŞKUSU Admin
Bu içerik 428 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzey semtlerinden Bålsta’da bir ihbarı değerlendiren polis kuşkulu bir paket keşfetti. Bunun üzerine olay yerine ulusal bomba uzmanalrı çağrılırken bölge güvenlik şeridine alındı. Kuşkulu paketin bir spor tesisinin yanında duran bir kamyonetin yakında olduğu belirtiliyor.

Polis sözcüsü Fabian Hamnqvist, ”Durumu araştırıyoruz. Tehlikeli bir şey olabilir” diyor. Nesneyi araştırmak için ulusal bomba ekibi  çağrıldı. Fabian Hamnqvist, “Bomba teknisyenleriyle birlikte araştırıyoruz ve bu nedenle bölgeyi kapattık” ifadesini kullanıyor.

Hamnqvist, “Bomba teknisyenleri nesneye inceliyor ama ne olduğu konusunda kesin bir fikrimiz yok” diyor. Polis, aracın ne tür bir tehdite maruz kaldığını konusunda daha fazla ayrıntıya girmek istemiyor. Yaralanan herhangi bir kişinin bulunmadığını söylüyor

Araç sahibi için herhangi bir tehdit var mı? sorusuna Fabian, “Bu henüz  bilinmiyor. Henüz bir şüpheli yok. Başlangıçta, olay ciddi ateşli silah suçları, ciddi yasadışı tehditler, hasar ve kamuyu zarar vermeye hazırlık olarak sınıflandırılmıştır” açıklamasını yapıyor.

Son olarak polis sözcüsü Fabian Hamnqvist, ”Halk için bir tehlike söz konusu değil” diyor.

Stockholm Bålsta kuşkulu paket bomba Fabian Hamnqvist polis suç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI