UPPSALA’DA İKİ KİŞİ KURŞUNLANDI

Stockholm’un 70 km uzağındaki kuzey kenti Uppsala’nın Stenhagen semtinde 20 ve 25 yaşlarında iki kişi saat 23.31 dolaylarında kurşunlandı. Yaralanan iki kişiden 25 yaşlarındaki kişi yaşamını yitirdi.

UPPSALA’DA İKİ KİŞİ KURŞUNLANDI
UPPSALA’DA İKİ KİŞİ KURŞUNLANDI Admin
Bu içerik 435 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Upsala’nın Stenhagen semtinde gece yarısına doğru saat 23.31 dolaylarında iki kişi kurşunlandı. 20 ve 25 yaşlarında olan yaralılardan 25 yaşındaki hastanede yaşamını yitiirdi. Olay yakında oturan ya da o sıralarda oradan geçenler fazlasıyla silah sesi duyduklarını anlatıyorlar.

Polis ekipleri olay yerinde incelemeler yaptılar. Torsten Hemlin, “Doğru iz üzerindeyiz. Faili yakalamaya çalışıyoruz” diyor. Henüz hiç kimse tutuklanmadı. Polis sabaha kadar çalışmalarını sürdürdüğünü belirtiyor.

Polis, silah ve patlayıcılarla yapılan saldırılar, çete anlaşmazlıkları konusunda uzmanlaşmış özel bir ulusal etkinlik ekibi Rimfrost'un yardım talebinde bulundu. Uppsala polisi, Stenhagen'de düzenlenen etkinlik nedeniyle gün içerisinde ekstra toplantı düzenliyor.

GOTTSUNDA’DA BİR KİŞİ BIÇAKLANDI

Uppsala’nın bir başka yerleşim birimi olan Gottsunda’da 30 yaşlarında bir kişi saat 02.22 dolaylarında bıçaklanmış olarak bir apartman daiiresi girişinde bulundu. Yaralı hastaneye kaldırıldı. Durumunun ağır olmadığı ve yaralının kendisinin polise durumu haber verdiği belirtiliyor.

Polis, olayla ilgili yaralıyı sorguladığı ve henüz yakalama ya da kuşkulu bulunmadığı açıklanıyor.

Stockholm Uppsala Stenhagen kurşunlama yaralı ölü Gottsunda bıçaklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI