TUMBA YANGININDA BABA İDDİALARI REDDEDİYOR

Tumba’da Çarşamba gecesi sıralı evlerin birinde çıkan yangında anne ve büyük oğlu ölmüştü. Polis yangının baba tarafından çıkarıldığını ileri sürüyor. Baba bu iddiayı reddediyor. 61 yaşındaki baba gözaltında tutuluyor.

TUMBA YANGININDA BABA İDDİALARI REDDEDİYOR
TUMBA YANGININDA BABA İDDİALARI REDDEDİYOR Admin
Bu içerik 505 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Södertörn Mahkemesinde görevli savcı Emma Olsson, Çarşamba günü Tumba'daki konut yangında bir erkek ve bir kadının öldüğünü doğruladı. Ancak Olsson, araştırmaların devam ettiğini ve İsveç Adli Tıp Kurumu'ndan hâlâ cevap beklemekte olduklarından ölen kişinin yaşı hakkında yorum yapmak istemediğini belirtiyor.

Savcı Olsson, “Otopsiler sonucunda kimliğin tanımlanması var, ancak umarım önümüzdeki hafta olmasa da bir hafta sonra bir cevap vereceğiz” diyor. 61 yaşındaki babanın cinayet işlemek amacıyla evi ateşe verdiğinden şüpheleniliyor. Hastanedeki basit tedavisinin ardından baba gözaltına alındı. Yangın sırasında evde bulunan diğer üç kişi de hastanedeki tedavilerinin ardında ayrıldılar.

Savcı Olsson, ”Sosyal hizmetler şimdi üç kişiye hizmet veriyor. Bunlardan biri 18 yaşın altında” diyor.Savcı, babanın kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmiyor, reddediyor” ifadelerini kullanıyor. Savcı devamla, “Şimdiye kadar yaptıklarımız ve önümüzdeki ay da yapmaya devam edeceğimiz. Amacımız her türlü bilgi toplamak ve olayların gidişatını açıklığa kavuşturmak. Olmuş olan budur ve iki insan nasıl öldü” diyor.

Stockholm Tumba sıralı ev yangın baba iddia reddediyor Södertörn Mahkemesi Savcı Emma Olsson
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI