GÖTEBORG’DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Göteborg kentinin Biskopsgården semtinde iki kişi silahla vuruldu. Olay yerine çok sayıda polis ekipleri göndrildi. Silahla vurulanlardan daha sonra birisinin yaşamlarını yitirdiği açıklandı. Batı Bölgesi polis memuru Johan Ljung, "Özel bir durumla karşı karşıyayız. Bu konuda gerekli çalışmaları başlattık" diyor.

GÖTEBORG’DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ
GÖTEBORG’DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 914 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Göteborg polisi bu akşam saatlerinde Hisingen'deki Biskopsgården semtinde iki kişinin vurulduğu ihbarı aldı. Olay yerine çok sayıda polis ekipleri göndrildi. Göteborg Posten gazetesi, vurulanlardan birinin öldüğünü duyurdu. Fakat basına yansıyan haberler vurulan kişilerin öldüğü yönünde bulunuyor. Bunun doğru olmadığı bir kişinin öldüğü ve diğerinin ağır yaralı olduğu anlaşıldı.

Olay semteki bir pizzeria lokantasının yakınında gerçekleşiyor. Batı Bölgesi polis memuru Johan Ljung, "Şu anda tam zamanlı olarak, kapı çalma ve diğer soruşturma önlemleriyle çalışıyoruz" diyor. Olay yeri güvenlik şeridine alınarak gerekli teknik çalışmalar yapılıyor.

Polise göre şu an hiçbir kuşkulu kişi bulunmuyor. Göteborg’un  Hisingen Bölgesi olaylarla sık sık gündeme gelen bir sorunlu bölge özelliğine sahip. Sokak çetelerinin sık sık kavgalarına sahne oluyor. Bu çatışmalar genellikle de öldürmeyle sonuçlanıyor.

İsveç Televizyonu SVT1'e göre saldırıya uğrayan kişiler polisçe biliniyor. Henüz gözaltına alınan kişi ya da kişiler bulunmuyor.

Not: İsveç Postası'na bu konuda yanlış haber ulaşmıştır. Düzeltir, özür dileriz.

 

 

Göteborg Hisingen Biskopsgården silah cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI