VALLENTUNA’DA İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Stockholm’un kuzeydoğu semti Vallentuna’da bir villada iki kişi öldürülmüş olarak bulundu. Polis, olayı soyguncu ya da soyguncular tarafından işlendiğinden kuşkulanıyor.

VALLENTUNA’DA İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ
VALLENTUNA’DA İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 1111 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un Vallentuna semtinde bir villada iki kişi öldürülmüş olarak bulundu. Olayı bir kişi polise bir arkadaşının kayıp olabileceği kaygısıyla “kayıp” başvurusu yapması üzerine oertaya çıktı. Polis olası soyguncuların bir otomobille kaçmış olabileceklerini ifade ediyor.

Vıllada polisçe yapılan aramada iki kişinin cesedi bulundu. Polis basın sözcüsü Per Fahlström, “ölümleri çevreleyen koşullar bizi cinayetlerle ilgili bir ön soruşturmaya götürdü” açıklamasını yapıyor.

İsveç basınına yansıyan bazı haberlere göre ölen kişilerden biri silahla vurulmuş, bu da villada silah olabileceği anlamına geliyor gibi ifadeler yer alıyor. Ayrıca yine basın kaynakalrı halktan kişilerin bir soygun sırasında öldürülmesi için büyük miktarda parası olması gerektiği yönünde varsayımlarda bulunuyorlar.

Polis villanın çevresini güvenlik şeridine alarak teknik incelemelerini sürdürüyor. Olayla ilgili bir arabanın arandığı da belirtiliyor. Polis olayı “özel bir durum” olarak yorumlayarak, çözümü için farklı kaynaklardan yaralanacağını dile getiriyor.

Polisin yaptığı araştırmalarda 60 yaşlarındaki kişinin yakın zamanda aile çiftliğini 14 milyon krona sattığı ortaya çıktı. Olayda hem kendisi hem de 50'li yaşlarındaki kadın arkadaşı, şüpheli bir soygun cinayetinde acımasızca öldürüldü. Öldürülen kişinin arkadaşları çiftlik satışının bazı çevrelerce nasıl duyulduğunu merak ediyorlar?

Polis henüz bir ip ucuna ulaşabilmiş değil ama çalışmalarını derinleştirdiği belirtiliyor.

Stockholm Vallentuna soygun cinayet silah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
İSVEÇ’TE, ÖZLEM ERDOĞAN SİGORTA SEKTÖRÜNDE 2019’UN EN İYİSİ SEÇİLDİ
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
STOCKHOLM’DA CUMHURİYETİMİZİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI