KRİSTİANSTAD’DA BİR ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ÖLDÜRÜLDÜ

Dün gece İsveç’in Skane Bölgesinde bulunan Kristianstad kentinde 25 yaşlarında bir özel güvenlik görevlisi uğradığı silahlı saldırının arkasından kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

KRİSTİANSTAD’DA BİR ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ÖLDÜRÜLDÜ
KRİSTİANSTAD’DA BİR ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 718 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

Olay Kristianstad kentinin Långebro semtinde Pazartesi gecesi saat 22.30 dolaylarında meydana geldi. Güvenlik görevlisine birden fazla kurşunun isbet ettiği belirtiliyor. Güvenlik şirketi Genel Müdürü David Larsson, ”Düşüncelerimiz ve acımız aile, akraba ve iş arkadaşlarının yanındadır” diyor.

Polis olay yerinde detaylı inceleme ve araştırma çalışmalarını gece boyunca sürdürdü. Polis sözcüsü Rickard Lundqvist, ”Olay yerinde teknik bulgular üzerinde durduk. Görgü tanıklarını dinledik. Olay yerinde pek çok insan toplandı. Üzüntülerini dile getirdiler” açıklamasını yapıyor.

Aftonbladet gazetesinde yer alan bir habere göre, öldürülen kişi bir şirketin güvenlik bölümünde o gece görev yapıyordu.

Avarn adlı güvenlik şirketi müdürü Rıckard Lundqvist, ”Biz elemanımızdı. Bildiğimiz kadarıyla öldürülmesinin mesleğiyle ilgili olduğunu düşünmüyoruz. Yanlış bir yerde ya da yanlış bir zamanda olay meydana gelmiş olabilir. Polis araştırması sürüyor” ifadelerini kullanıyor.

İsveç Kristianstad Özel Güvenlik görevli öldürüldü suç silah saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI
DENİZ’LERİN İDAMLARININ 49. YILI