ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
23 NİSAN KUNGSTRÄGÅRDEN’DE COŞKUYLA KUTLANDI
CUMHURİYETİN SABAH GÜNEŞİ KÖY ENSTİTÜLERİ
Bu haber 13 Haziran 2018, Çarşamba 11:45 tarihinde eklendi. 612 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HÄSSELBY’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Stockholm’un batısında bulunan Hässelby semtinde bu sabah bir kişi kurşunlanarak öldürüldü. Polis olay yerinde ölü bir kişiyle daha sonrada yakılmış bir arabayla karşılaştı. Kurşunlama olayına kaç kişinin katıldığı bilinmiyor.
HÄSSELBY’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ İSVEÇ POSTASI 


Stockholm’un batısında bulunan Hässelby semtinde bu sabah saat 06:30 dolaylarında polise ulaşan ihbar üzerine olay yer gelen pols, bir kişinin kurşunlanarak öldürüldüğüne tanık oldu. Polis daha sonra yakılmıi bir arabayla karşılaştı.

Görgü tanıkları birden fazla otomatik silah sesleri duyduklarını belirtiyorlar. Olaya ne kadar kişinin katıldığı henüz bilinmiyor. Polis geniş bir inceleme, araştırma ve yakalama operasyonu başlattı. Bu operasyona polis helikopterleri de katılıyor.

Aftonbaldet gazetesinin ulaştığı habere göre, Öldürülen kişi içinde üç kişiyle birlikte bir otomobilden dışarı itilerek kurşunlanıyor. Bu bilgileri polis henüz doğrulamıyor ya da yorum yapmaktan kaçınıyor.

Polis halktan yardım çağrısında bulundu. Olayı görenlerin ya da bilgi sahibi olanların polisi araması önemle rica ediliyor.

Son yıllarda İsveç’in genelinde mafyalaşma, çeteleşme önemli bir hal aldı. Bunların birbirleriyle savaşı toplumu hem korkuyor hem de tedirgin ediyor. Siyasiler bu durma çareler aramaya devam ediyor ama, çözüm konusunda atılmış fazla somut adımlar da yok...

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com