ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
Bu haber 27 Ağustos 2018, Pazartesi 23:05 tarihinde eklendi. 779 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İŞTE KADININ TÜRKİYE’DEKİ KONUMU

Çankırı Orta Yaylakent'te bu kadarına da pes dedirten görüntüler yaşandı. Bir aracın arkasına bağlanarak taşınan kadını görenler gözlerine inanamadı. Bir canı hiçe sayarak ölüme davetiye çıkaran bu eylemin bedeli ise peşin ödenirse sadece 687 lira.
İŞTE KADININ TÜRKİYE’DEKİ KONUMU İSVEÇ POSTASI

Türkiye’de akıllara durgunluk veren olaya tanık olanlar, gördükleri manzaraya inamadılar. Kimileri cep telefonlarıyla olayı görüntülediler.

Sözcü'den Bora Erdin'in haberine göre olay Çankırı’da yaşandı. Görüntülerde İstanbul plakalı lüks bir minibüsün arkasında yük gibi bağlanmış bir kadın taşınıyor. İplerle sıkı sıkı bağlana bu kadın bu halde kilometrelerce yol gidiyor. İnsan canını hiçe sayan ve ölüme adeta davetiye çıkaran bu görüntünün bedeli ise 687 ile bin 376 lira arasında değişiyor.

2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu 65’inci maddesinde yer alan ‘gabari dışı yük yüklenmesi, taşınan yükün üzerine veya araç dışına yolcu bindirilmesi’ kapsamında cezalandırılan araç sürücüsü cezayı peşin ödemezse 916 ile bin 835 lira arasında maddi ceza alıyor.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com