ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
23 NİSAN KUNGSTRÄGÅRDEN’DE COŞKUYLA KUTLANDI
CUMHURİYETİN SABAH GÜNEŞİ KÖY ENSTİTÜLERİ
Bu haber 30 Haziran 2014, Pazartesi 17:51 tarihinde eklendi. 3107 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İsveçli prensesin çıplak pozları

İsveç Kralı Carl 16. Gustav’ın oğlu prens Carl Philip ile evliliğe ilk adımını atan tanınmış manken Sofia Hellqist’in daha önce çektirdiği çıplak pozları başına bela oldu. İsveç basınında bu pozları gündem oldu.
İsveçli prensesin çıplak pozları Sofia Hellqist prens Carl Philip ile tanıimadan önce mankenlik yapıyordu. İki tanıştıktan sonra bu tür pozlara son veren prenses bir türlü geçmişinden kurtulamıyor. Basında gündeme düşen çıplak fotoğrafları için Sofia Hellqist; “Bugüne kadar yaptıklarımdan pişman söylemek zor. Daha önce yaptıklarımı savunmak zorunda kalacağımı hiç düşünmemiştim. Fakat bugün yaşamımın en mutlu gününü yaşıyorum” ifadelerini kullandı.


Nu açıklamalara karşın, yeni prensesin geçmişi İsveç basınında tartışılmaya devam ediyor. Basın Sofia Hellqişst’in eski pozlarından seçmeleri yayınlamaya devam ediyor. Kraliyet Sarayı’nın buna nasıl bir tepki vereceği ayrıca merak konusu olarak gündemi meşgul ediyor.


Basın zaman zaman Kral Carl 16. Gustav’ın arkadaş grubu içeisinndeki çapkınlıklarını ele alarak eleştiriler getirdiği bilinen konular arasındaydı. Kral, bu tür eleştirilere bazen hoşgörülü davranırken bazen de sert tepki vermesiyle tanınıyor.


İsveç Postası

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com