ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
Bu haber 31 Temmuz 2018, Salı 16:55 tarihinde eklendi. 371 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İSVEÇ’TE KATEDRAL SOYGUNU

Başkent Stockholm’un 120 km batısında bulunan Strängnäs kentinde bir Katedral güpegündüz soyuldu. Katedral’den çok değerli eşyalar çalan soyguncular üst açık küçük bir motorlu tekneyle kaçtılar. Polis hem karadan hem de havadan soyguncuların peşine düştü.
İSVEÇ’TE KATEDRAL SOYGUNU İSVEÇ POSTASI 


İsveç basınında yer alan haberlere göre Başkent Stockholm’un 120 km batısında bulunan Strängnäs kentinde bir Katedral güpegündüz soyuldu. Polis soyguncuların iki kişi olduğunu açıkladı.

Bugün öğle saatlerinde polise gelen bir ihbar büyük olay yarattı. Güpegündüz Strängnäs kentinde bir Katedral’i soyan iki kişinin peşine düştü. Pek çok kişi motorlu tekneyle kaçan soygunların kaçışlarına tanık oldular.

Soyguncular tekneleriyle doğu yönüne doğru kaçtılar. Alarma geçen polis üç koldan karadan, denizden ve havadan soyguncuları aramaya başladı. Soyguncuların Katedral’dan ne tür eşyalar çaldıkları ise henüz polis tarafından açıklanmıyor ama değeri çok yüksek denmekle yetiniliyor.

Polis hem var olan görgü tanıklarını dinliyor hem de görgü tanıklığı yapacak olan kişileri arıyor. Bu konuda bilgisi olanların polisin 114 14 nolu telefonuna bilgi vermeleri isteniyor.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com