ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
Bu haber 05 Aralık 2017, Salı 22:11 tarihinde eklendi. 454 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KARLSTAD’DA HELLS ANGELS KENDİ ÜYESİNİ ÖLDÜRMÜŞ

29 Kasım günü Karlstad’da Hells Angels Kulübü binasının yakında öldürülmüş olarak bulunan kişi motosiklet kulübü üyeleri tarafından öldürülmüş. Olayda ölen de öldürenlerde kulüp üyesi olan kişiler…
KARLSTAD’DA HELLS ANGELS KENDİ ÜYESİNİ ÖLDÜRMÜŞ İSVEÇ POSTASI 


29 Kasım günü Karlstad’da öldürülmüş olarak bulunan kişinin Hells Angels üyesi olduğu ortaya çıktı. Bu yönde araştırmalarını derinleştiren Karlstad polisi tanık ifadelerine dayanarak Hells Angels üyesi iki kişiyi adam öldürmekten gözaltına aldı.

Görgü tanığı bir kişi olay anını gördüğü an ”Onlar bir kişiyi dışarıda korkunç dövüyorlar” diye bağırarak yakında bulunan bir inşaatın kulübelerine kaçarak sığınıyor. Sabah erken saatlerde bölgede gezen kişilerce görülerek polise haber veriliyor.

Karlstad polisi araştırma ve incelemeleri, ”Araştırma klasik bir anlam taşıyor. Olay tam bir cinayettir. Bunu kim yaptı, nçin yaptı? gibi sorulara yanıt arayarak olayı aydınlatmaya çalışıyoruz” diyor.

Polis kendi internet sayfasında,”Olay Hells Angels ile ilgilidir. Fakat, kulüp ile ilşkilerimiz nedeniyle
fazla bilgi veremeyeceğiz” diye yazıyor.

Polis Pazartesi ve Salı günü birer kişinin yakalanarak gözaltına alındığını ifade ediyor. Olayın nedeninin para, borç ya da kişisel mtifler taşıyacağı var sayılıyor.

Basına yansıyan bazı haberlere göre öldürülen kişinin düşmanca tavırlar içerisinde olduğu ve Hells Angels’in kurallarına uymadığı belirtiliyor.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com