ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
Bu haber 22 Haziran 2018, Cuma 12:11 tarihinde eklendi. 448 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KENDİ UTANCI ÜZERİNDEN BAŞKALARINI KARALAMAK

Emekli tuğamiral ve yazar Türker Ertürk AKP politikalarının yol açtığı olumsuzluklar konusunda bizleri bilgildirmeye, aydınlatmaya devam ediyor.
KENDİ UTANCI ÜZERİNDEN BAŞKALARINI KARALAMAK KENDİ UTANCI ÜZERİNDEN BAŞKALARINI KARALAMAK


Sanıyorum, bu ülkede PKK ve FETÖ üzerinden diğer partileri, çeşitli demokratik kitle örgütlerini, kurumları ve şahısları suçlayacak en son odak bile olamaz iktidar iradesi.

Sen PKK ile mücadele etme, müzakere et, “mücadele etmeyin” diye askere, polise gayri anayasal ve gayri hukuki emirler ver, mücadele edenlere operasyon yap ve demir parmaklıkların arkasına at, şehidimize “kelle” teröristbaşına “sayın” de, bitirilmiş terörü emperyalizmin önüne koyduğu “açılım reçetesi” ile azdır, ülkeye Habur ve Kobani rezaletlerini yaşat, Suriye’de emperyalizmin vekâlet savaşının ateşine odun taşıyarak Türkiye’nin PKK ve uzantıları tarafından güneyden kuşatılmasına neden ol ve şimdi bir de utanmadan, sıkılmadan insanlara “HDP destekçisisiniz” diyerek saldır!
 

Hayır! Sen FETÖ’cüsün!


Aynı kepazelik FETÖ için de geçerli! Yani, Türkiye’nin 15 Temmuz Darbe Girişimi ile karşılaşmasının en büyük müsebbibi iktidar iradesidir! Biz Gülen tehlikelidir, devlete sızıyor, darbe hazırlığı içinde diye yazarken ve ekranlarda anlatırken; iktidar yardım ve yataklık suçunu işledi, üstelik bize de düşmanlık etti! Ergenekon ve Balyoz gibi kumpas davalarının iki tarafı var; birincisi iktidar, ikincisi ise FETÖ! Bu konularda yargı önünde hesap verdi mi? Hayır! Hatta; biz Pensilvanya’da Gülen’in Türkiye için nasıl bir tehlike olduğunu anlatırken, iktidarın bazı milletvekilleri içeride el etek öpüyor ve bağlılıklarını bildiriyorlardı.
 

Şimdi, sağa sola “Sen de o zaman FETÖ’cüsün”, “Sen de o zaman PKK’ya destek veriyorsun, çünkü ha PKK ha HDP” diyerek saldırıyorlar ama kendilerine hiç bakmadan, kirli sicillerini hiç görmeden.
 

Yazının devamını okumak içinhttp://www.isvecpostasi.com/kose-yazisi/1051/kendi-utanci-uzerinden-baskalarini-karalamak.html

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
isvecpostasi.com