23 NİSAN KUNGSTRÄGÅRDEN’DE COŞKUYLA KUTLANDI
CUMHURİYETİN SABAH GÜNEŞİ KÖY ENSTİTÜLERİ
İSVEÇ’TE ‘EZAN’ TARTIŞMASI BÜYÜYOR
Bu haber 29 Aralık 2017, Cuma 13:51 tarihinde eklendi. 904 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MALMÖ’DE ÜÇÜNCÜ KEZ GRUP TECAVÜZÜ

Gece geç saatlerde Malmö’nün Högaholm semtinde bir kadın birden fazla kişinin saldırısına uğrayarak tecavüz edildi. Kadın kendisi olayı polise bildirdi. Tecavüz sonrası kaçan saldırganlar aranıyor.
MALMÖ’DE ÜÇÜNCÜ KEZ GRUP TECAVÜZÜ İSVEÇ POSTASI


İsveç’in güney kentlerinden olan Malmö’de son iki ay içerisinde yaşanan üçüncü grup tecavüz olayı meydana geldi. Gece yarısı (00:42)Högaholm’deki evine dönen 18 yaşında bir kadın bisiklet yolunda arkadan itilerek çalıların arasına çekildi. Burada birden fazla kişinin tecavüzüne uğrayan kadın, tecavüz sonrası polise başvurdu. Hastaneye araştırma için götürülen kadının tecavüze uğradığı alan geniş çaplı güvenlik şeridine alındı.

Malmö kasım ayında bir kadın grup tecavüze maruz kalmıştı. Aralık ortasında da 17 yaşında bir kız çocuk parkında bir grubun tecavüzüne uğramıştı. Bu olay kısa süre içerisinde üçüncü olarak yaşanıyor.

Grup tecavüz bölgelerinin farklı semtlerde yaşanması konusunda polis farklı kişiler tarafından gerçekleştirilmiş yani aynı kişiler değil yorumunu yapıyor. Fakay yine de aynı kişiler gözardı edilmiş değil ifadelerini de ekliyorlar.Olay yerinde sabah saatlerinde ve kadının bıraktığı eşyalar üzerinden polis geniş bir teknik araştırma başlatmış durumda.

İsveç’in üçüncü büyük kenti olan Malmö sık sık patlatılan bombalar, adam öldürmeler şimdi de grup tecavüzleriyle basının sürekli gündeminde olan bir kent olma özelliğini koruyor.

İsveç’te 2017 yılında elliye yakın kişi öldürülmüş olarak istatisklere yansımış durumda. İsveç’in Stockholm, Göteborg ve Malmö gibi büyük kentlerinde çeteleşme artarken aynı zamanda ölüm mangaları kol geziyor.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com