23 NİSAN KUNGSTRÄGÅRDEN’DE COŞKUYLA KUTLANDI
CUMHURİYETİN SABAH GÜNEŞİ KÖY ENSTİTÜLERİ
İSVEÇ’TE ‘EZAN’ TARTIŞMASI BÜYÜYOR
Bu haber 22 Şubat 2018, Perşembe 01:02 tarihinde eklendi. 682 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SLUSSEN METROSU’NDA BİR KİŞİ BIÇAKLANDI

Akşam saatlerinde Slussem Metro İstasyonu’nda bir grp arasında kavga çıktı. Kavga esnasında bir kişi bıçaklandı. Kavganın nedeni henüz belli değil.
SLUSSEN METROSU’NDA BİR KİŞİ BIÇAKLANDI İSVEÇ POSTASI


Bu akşam saatlerinde Stockholm’un kalabalık metro istasyonlarından olan Slussen’de kişiler arasına kavga çıktı. Olayda birbirine saldıran kişiler bu sırada birisini de bıçakladılar. Polis alarma geçerek trenin metro istasyonundan ayrılmasına izin vermedi. Polise göre olaya karışan kişiler metro vagonlarına binerek izlerini kaybettirmek istemeleri olarak belirtildi.

Olaya tanık olanlar 4 ya da 5 kişi olduklarını ifade ediyorlar. Polis olayda bir kişinin kesici ya da delici bir aletle yaralandığını doğruluyor.

Metro istasyonunda kavganın neden başladığı ve nasıl geliştiği konusunda bilgi verilmezkemn polisin 4 ya da 5 kişiyi aradığı belirtiliyor. Polis internet sayfasında olayı şiddet kullanma olarak yorumluyor. Metro istasyonunda teknik inceleme başlatıldı. Görgü tanıkları kan izleri gördüklerini söylüyorlar. Yaralanan kişinin 30 – 35 yaşlarında olduğu ifade ediliyor.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com