ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
Bu haber 02 Eylül 2018, Pazar 13:47 tarihinde eklendi. 547 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖTEBORG’DA EŞİNİ VE İKİ ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

İsveç’in batı kentlerinden olan Göteborg’da bir kişi eşi ve iki küçük yaşlardaki çocuğunu henüz bilinmeyen bir nedenle öldürdü. Polisi arayarak cinayetini haber verdi.
GÖTEBORG’DA EŞİNİ VE İKİ ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ İSVEÇ POSTASI


Göteborg’un Frölunda semtinde oturan 38 yaşındaki bir kişi Pazar gecesi eşini ve küçük yaşlardaki iki çocuğunu öldürerek durumu polise bildirdi. Eve gelen polis kişiyi gözaltına aldı. Polis cinayeti aydınlatmaya çalışıyor.

Göteborg polis sözcüsü Thomas Fuxborg, “Sabaha karşı 04.51 dolaylarında bir kişi merkezimizi arayarak eşini ve küçük iki çocuğunu öldürdüğünü beyan etti. Olay yeri eve gittiğimizde cinayet kurbanlarını gördük. Kişiyi gözaltına aldık. Olayı çözmeye çelışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Polisin belirttiğine göre kişi aynı zamanda kendisini de yaralamış ve tedavisi için hastaneye götürülmüş. Polis kişinin ön sorgulaması yaptığını ve cinayeti işlediğini itiraf ettiğini söylüyor. Ev güvenlik şeridine alınarak teknik incelemenin yapıldığı ve ayrıca kapılar çalarak kişiyle ilgili bilgi toplamaya çalıştığı belirtiliyor.

Polis sözcüsü Fuxborg, “Olay oldukça üzücü ve özellikle işin içine çocuklar girdiği zaman daha kötü” ifadelerini kullanarak olayın yarattığı şok anlatmaya çalışıyor.

Olay haber alan komşularda büyük bir şaşkınlık ve üzüntü yaşanıyor ve olaya bir türlü anlam veremiyorlar. Bir komşu, “Arkadaş, dost deüldik ama dışarıda karşılaştığımız zaman selamlaşıyorduk. Hoş bir kişiliği vardı. Çocukları parkta diğer çocuklar gibi oynuyorlardı” diyor.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com