ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
23 NİSAN KUNGSTRÄGÅRDEN’DE COŞKUYLA KUTLANDI
CUMHURİYETİN SABAH GÜNEŞİ KÖY ENSTİTÜLERİ
Bu haber 01 Ekim 2018, Pazartesi 11:32 tarihinde eklendi. 269 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

PARTİLLE’DE YOLCU SALONUNA GİREN GEYİK VURULDU

İsveç’in batısında bulunan Partille yerleşim yerinde bir yolcu salonuna giren geyik olay yerine çağrılan polislerce vuruldu. Vatandaşlar olayı şaşkınlıkla izlediler.
PARTİLLE’DE YOLCU SALONUNA GİREN GEYİK VURULDU İSVEÇ POSTASI 


Bu sabah erken saatlerde Partille’de bir yolcu salonuna davetsiz misafir olarak gelen geyik yolcuları şaşkınlığa uğratttı. Olay yerine çağrılan polis geyiği saat 07.00 dolaylarında vurdu. Polis yetkilisi, “başka seçeneğimiz yoktu. Geyiği yaraladık” açıklamasını yapıyor.

Geyiklerin bazen beklenmedik analrda ortaya çıkması insanlarda korku, telaş ve şaşkınlık yaratıyor. Bu seferde öyle oldu. Bir yolcu salouna dalan geyik içeride bekleyenleri hem korkuttu hem de telaşlandırdı. Oaly yerine çağrılan polis, önce geyiği dışarı çekebilmek için çeşitli taktikler uyguladı, Geyiğe ot ve benzer yiyecekler sunuldu ama, geyik hiç oralı bile olmadı.

Geyiği yolcu salonundan çıkartamayan polis vurmak durumunda kaldı. Yaralannan geyiğinin hayvan yasaları gereğince daha sonra yaşamına son verilecek. Bir görgü tanığı, “Salonda hareketsiz öylece duruyordu. Sanki büyülenmiş gibiydi” diyor.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com