ATLASGLOBAL İSVEÇ'TE ÇOK BAŞARILI

Stockholm İstanbul hattına bu sene başlayan AtlasGlobal, yetkilileri Stockholm'un en büyük ve en eski derneği olan Rinkeby Derneği'ni ziyaret ettiler. Dernekte vatandaşlarımıza gelecek sezonda yapacakları fiyat ve kargolar hakkında bilgi verdiler.
ATLASGLOBAL İSVEÇ'TE ÇOK BAŞARILI METİN ALTINIŞIK / İSVEÇ POSTASI 

 

AtlasGlobal İsveç ve Danimarka Müdürü Ayşe Mısırlı ve Satış Müdürü Levent Pandır Rinkeby Derneği üyelerinin istek ve arzularını tek tek cevaplandırdılar.

Ayşe Mısırlı; "Bugün Rinkeby Derneği'nde uçuşlarımız ilgili bilgiler verdik. Bildiğiniz gibi AtlasGlobal geçen mart ayında İsveç’ten Türkiye’ye seferlere başlamıştı. Önümüzdeki ay bir yıldır bu pazarda çalışıyoruz. Bugüne kadar satışlarımızdan çok memnunuz
 

Uçaklarımızda yolcularımımız rahat etsin diye koltuklarımız 77 santim geniş olması,diğer rakiplerimizlere sahip olmamız tüm yiyecek ve içeceklerin ücretsiz olduğunu anlattık.


 

İstanbul, Konya ile beraber Ege de İzmir, Milas Bodrum, Dalaman ve Akdenizde Adana, Antalya bir çok hatlara uçuşlarımız da yolcularımız bir iki saat içinde gideceklere hatlara gönderiyoruz. Yolcularımız gayet memnunlar. Üyeler emekliler için uygun fiyatlar ve 6 aylık biletlerin ucuz olmasını istediler.Onların isteklerini tek tek değerlendireceğiz. Sadece iyi günlerde değil acılı günlerinde de yolcularımızın yanında olmak istiyoruz. Cenaze fiyatlarını düşürdük. Cenaze sahipine bir adet ücretsiz bilet veriyoruz. Ayrıca Rinkeby Kulu Seyahat Acentesi'nden bilet alanlara 40 kg kargo hakkı tanıyoruz. Stockholm İstanbul gidiş dönüşlerinde yolcularımıza 30 kilo hakları olduğunu belirttim” dedi.http://www.isvecpostasi.com adresinden 20 Kasım 2018, 19:21 tarihinde yazdırılmıştır.